О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 5 августа 2016 года № 846/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 сентября 2016 года № 5235. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 967/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.12.2025 № 967/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1174 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 сентября 2015 года № 4707, опубликовано 24 сентября 2015 года в газетах "Отарқа" № 38 и "Голос Экибастуза" № 38) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления слово и цифры "пунктом 2-1" заменить словом и цифрой "пунктом 5";
в приложении вышеуказанного постановления слово "коммерческого" исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз К. Нукенов

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы "Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" № 916/8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 846/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қыркүйекте № 5235 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 967/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 17.12.2025 № 967/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 1174 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы "Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 4707 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйекте № 38 "Отарқа" және № 38 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) № 916/8 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесіндегі "2-1-тармағына" сандары мен сөзі "5-тармағына" санымен және сөзімен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасындағы "коммерциялық" сөзі алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов