О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 455/61 "О бюджете города Павлодара на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15 ноября 2016 года № 88/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 ноября 2016 года № 5270. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 455/61 "О бюджете города Павлодара на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4866, опубликовано 30 января 2016 года в газете "Сарыарка Самалы" № 11, и 30 января 2016 года в газете "Звезда Прииртышья" № 11) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "46 662 589" заменить цифрами "47 042 434";
цифры "232 844" заменить цифрами "236 844";
цифры "1 061 487" заменить цифрами "1 057 487";
цифры "11 483 091" заменить цифрами "11 862 936";
в подпункте 2) цифры "46 263 341" заменить цифрами "46 643 186";
приложения 1, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.

Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 455/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 88/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 5270 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 455/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4866 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 11, "Сарыарқа Самалы" газетінде және 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 11 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"46 662 589" сандары "47 042 434" сандарымен ауыстырылсын;
"232 844" сандары "236 844" сандарымен ауыстырылсын;
"1 061 487" сандары "1 057 487" сандарымен ауыстырылсын;
"11 483 091" сандары "11 862 936" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "46 263 341" сандары "46 643 186" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2285
464
Отдел образования района (города областного значения)
12448
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12448
2
Социальная помощь
1491198
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6121
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6121
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1481509
002
Программа занятости
180516
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
006
Оказание жилищной помощи
49222
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
380247
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9315
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
97110
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
187176
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
96147
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
478276
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
182906
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1517
021
Капитальные расходы государственного органа
498
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
52484
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
56405
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
982
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8069544
1
Жилищное хозяйство
6155039
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2285
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12448
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12448
2
Әлеуметтiк көмек
1491198
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6121
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6121
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1481509
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180516
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
49222
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
380247
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9315
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
97110
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
187176
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
96147
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
478276
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
182906
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182906
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1517
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
498
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52484
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
56405
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
982
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8069544
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6155039
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты