О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 марта 2016 года № 442/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2016 года № 5001. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4852, опубликованное в газете "Регион.КZ" от 25 декабря 2015 года № 51) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "106478304" заменить цифрами "114974534";
цифры "32557802" заменить цифрами "28583310";
цифры "1340882" заменить цифрами "1340885";
цифры "72579620" заменить цифрами "85050339";
в подпункте 2) цифры "106166157" заменить цифрами "114662387";
в подпункте 3):
цифры "370535" заменить цифрами "1148874";
цифры "2392883" заменить цифрами "3171223";
цифры "2022348" заменить цифрами "2022349";
в подпункте 5) цифры "-344175" заменить цифрами "-1122514";
в подпункте 6) цифры "344175" заменить цифрами "1122514";
в пункте 2:
в подпункте 2) цифры "33,4" заменить цифрами "41";
в подпункте 3) цифры "33,4" заменить цифрами "41";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифры "66,6" заменить цифрами "59";
в подпункте 2) цифры "66,6" заменить цифрами "59";
в пункте 7:
цифры "176695" заменить цифрами "310199";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"694023 тысячи тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"171656 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов.";
в пункте 8:
цифры "511212" заменить цифрами "14155";
цифры "153080" заменить цифрами "195872";
дополнить абзацем следующего содержания:

Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 442/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 5001 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 108-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4852 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Регион.КZ" газетінің № 51 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"106478304" сандары "114974534" сандарымен ауыстырылсын;
"32557802" сандары "28583310" сандарымен ауыстырылсын;
"1340882" сандары "1340885" сандарымен ауыстырылсын;
"72579620" сандары "85050339" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "106166157" сандары "114662387" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"370535" сандары "1148874" сандарымен ауыстырылсын;
"2392883" сандары "3171223" сандарымен ауыстырылсын;
"2022348" сандары "2022349" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-344175" сандары "-1122514" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "344175" сандары "1122514" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада "33,4" сандары "41" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "33,4" сандары "41" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада "66,6" сандары "59" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "66,6" сандары "59" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"176695" сандары "310199" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"694023 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;";
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"171656 мың теңге – жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге.";
8-тармақта:
"511212" сандары "14155" сандарымен ауыстырылсын;
"153080" сандары "195872" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"70040 тысяч тенге – на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020.";
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
"134017 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе;
190936 тысяч тенге – на изъятие земельных участков для государственных нужд.";
в пункте 10 цифры "277827" заменить цифрами "2224397";
в пункте 11 цифры "1411646" заменить цифрами "1629986";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Нурханова
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(L (внеочередная) сессия,
V созыв) от 15 марта
2016 года № 442/50
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата (XLVI
сессия, V созыв) от 10 декабря
2015 года № 394/46
Областной бюджет на 2016 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"70040 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға.";
9-тармақ мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"134017 мың теңге – мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторда орналастыруға;
190936 мың теңге – жер телімдерін мемлекеттік мұқтаждықтар үшін алып қоюға.";
10-тармақта "277827" сандары "2224397" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта "1411646" сандары "1629986" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Г. Нұрханова
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
L (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 15 наурыз
№ 442/50 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХLVI cессия) 2015 жылғы
10 желтоқсандағы
№ 394/46 шешiмiне
1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

164 981
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
713 512
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
206 575
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
341 765
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
676 381
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
805 020
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 264
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 918 893
4
Поликлиники
12 714 383
253
Управление здравоохранения области
12 714 383
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 306 785
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
253 533
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 753 146
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
400 919
5
Другие виды медицинской помощи
1 363 828
253
Управление здравоохранения области
1 363 828
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 306 898
029
Областные базы спецмедснабжения
56 930
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 141 302
253
Управление здравоохранения области
1 065 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133 176
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
65 011
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 708
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 593
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 367
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

164 981
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
713 512
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
206 575
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
341 765
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
676 381
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
805 020
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 264
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 918 893
4
Емханалар
12 714 383
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 714 383
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 306 785
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
253 533
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 753 146
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
400 919
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 363 828
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 363 828
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 306 898
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
56 930
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 141 302
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 065 955
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 176
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
65 011
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 708
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 593
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 367
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

728 100
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
75 347
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
75 347
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 290 616
1
Социальное обеспечение
2 523 302
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 426 509
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
487 774
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
107 919
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
556 747
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
112 517
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
127 411
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
34 141
261
Управление образования области
1 005 906
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
973 002
037
Социальная реабилитация
32 904
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
90 887
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
90 887
2
Социальная помощь
193 717
256
Управление координации занятости и социальных программ области
193 717
003
Социальная поддержка инвалидов
193 717
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
573 597
256
Управление координации занятости и социальных программ области
518 276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

728 100
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
75 347
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
75 347
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 290 616
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 523 302
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 426 509
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
487 774
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107 919
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
556 747
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 517
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
127 411
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 141
261
Облыстың білім басқармасы
1 005 906
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
973 002
037
Әлеуметтік сауықтандыру
32 904
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
90 887
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
90 887
2
Әлеуметтiк көмек
193 717
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
193 717
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
193 717
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
573 597
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
518 276
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

99 643
007
Капитальные расходы государственного органа
771
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
181
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
17 148
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 474
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
220 680
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13 233
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
134 017
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 129
297
Управление труда области
55 321
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
55 321
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 052 638
1
Жилищное хозяйство
4 609 487
253
Управление здравоохранения области
21 555
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21 555
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 321
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 321
261
Управление образования области
34 691
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
34 691
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 000
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 540 920
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 232 328
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 238 552
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

99 643
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
771
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
181
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 148
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 474
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
220 680
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13 233
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
134 017
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 129
297
Облыстың еңбек басқармасы
55 321
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
55 321
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 052 638
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 609 487
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 555
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
21 555
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 321
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 321
261
Облыстың білім басқармасы
34 691
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 691
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 000
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 540 920
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 232 328
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 238 552
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері

852 926
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 065 356
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
171 656
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 347
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7 347
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 181 903
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
731 903
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
450 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
295 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
79 491
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
215 700
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
134 481
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
134 481
14
Обслуживание долга
1 905
1
Обслуживание долга
1 905
257
Управление финансов области
1 905
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 905
15
Трансферты
17 802 545
1
Трансферты
17 802 545
257
Управление финансов области
17 802 545
007
Субвенции
17 362 295
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
373 508
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан

852 926
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 065 356
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171 656
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 347
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7 347
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 181 903
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
731 903
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
450 000
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
295 191
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 491
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
215 700
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
134 481
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
134 481
14
Борышқа қызмет көрсету
1 905
1
Борышқа қызмет көрсету
1 905
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 905
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 905
15
Трансферттер
17 802 545
1
Трансферттер
17 802 545
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 802 545
007
Субвенциялар
17 362 295
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
373 508
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару