Об установлении и изменении границ (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай, Кендерли города Жанаозен
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 17 марта 2016 года № 49/422 и постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 16 марта 2016 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 3027.
Сноска. Заголовок – в редакции совместных постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12.03.2025 № 89 и решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.03.2025 № 25/205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай, Кендерли города Жанаозен, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции совместных постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12.03.2025 № 89 и решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.03.2025 № 25/205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения и постановления возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.) и заместителю акима города Жанаозен (Сейдалиев С.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения и постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Абилов Е
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел земельных
отношений"
Орынбеков И.
17 март 2016 год
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Жанаозенский
городской отдел архитектуры и
градостроительства"
Бектегенов С.
17 март 2016 год
Аким села Кызылсай
Акбердиев С.
17 март 2016 год
Исполняющий обязанности акима села Рахат
Нуржауов Б.
17 март 2016 год
Аким села Тенге
Максимов У.
17 март 2016 год

Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай, Кендірлі ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/422 шешімі және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 155 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 3027 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 12.03.2025 № 89 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.03.2025 № 25/205 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай, Кендірлі ауылдарының шекаралары (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 12.03.2025 № 89 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.03.2025 № 25/205 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім мен қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов) және Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасарына (С.Сейдалиев) жүктелсін.
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешім мен қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Әбілов
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
И.Орынбеков
17 наурыз 2016 жыл
"Жаңаөзен қалалық сәулет және қала
құрлысы" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
С.Бектегенов
17 наурыз 2016 жыл
Қызылсай ауылының әкімі
С.Ақбердиев
17 наурыз 2016 жыл
Рахат ауылы әкімінің міндетін атқарушы
Б.Нуржауов
17 наурыз 2016 жыл
Теңге ауылының әкімі
Ү.Максимов
17 наурыз 2016 жыл

Приложение 1 к постановлению акимата города Жанаозен от 16 марта 2016 года № 155 и к решению Жанаозенского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 49/422
Аким города Жанаозен Абилов Е.
16 март 2016 год
Секретарь Жанаозенского городского маслихата
Мынбай С
17 март 2016 год
Аким села Тенге
Максимов У.
17 март 2016 год
Села Тенге площадь – 19199,66 га
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
га-гектар.
Приложение 4 к совместному
постановлению и решению
акимата города Жанаозен
от 16 марта 2016 года № 155 и
Жанаозенского городского
маслихата от 17 марта 2016 года
№ 49/422
Схематическая карта границы села Рахат города Жанаозен
Сноска. Приложение 2 - в редакции совместных постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12.03.2025 № 89 и решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.03.2025 № 25/205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Экспликация земель села Рахат города Жанаозен
Предоставляется всего в границах административно-территориальной единицы, гектар
в том числе
пашня
сенокос
пастбища
прочие угодья
2350,5773
-
-
1527,87
822,7073
Приложение 3 к постановлению акимата города Жанаозен от 16 марта 2016 года № 155 и к решению Жанаозенского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 49/422
Аким города Жанаозен Абилов Е.
16 март 2016 год
Секретарь Жанаозенского городского маслихата
Мынбай С
17 март 2016 год
Аким села Кызылсай
Акбердиев С.
17 март 2016 год
Села Кызылсай площадь – 8995,0355 га
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
га-гектар.
Приложение 4 к совместному
постановлению и решению
акимата города Жанаозен
от 16 марта 2016 года № 155 и
Жанаозенского городского
маслихата от 17 марта 2016 года
№ 49/422
Схематическая карта границы села Кендерли города Жанаозен

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 155 қаулысы мен Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/422 шешіміне 1 қосымша
Жаңаөзен қаласының әкімі Е.Әбілов
16 наурыз 2016 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы С.Мыңбай
17 наурыз 2016 жыл
Теңге ауылының әкімі Ү.Максимов
17 наурыз 2016 жыл
Теңге ауылы ауданы – 19199,66 га
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
га-гектар.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 16 наурыздағы
№ 155 және Жаңаөзен қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
17 наурыздағы № 49/422
бірлескен қаулы және шешіміне
2 қосымша
Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы шекарасының схемалық картасы
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 12.03.2025 № 89 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.03.2025 № 25/205 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы жерлерінің экспликациясы
Әкімшілік-аумақтық бірлік шекараларында барлығы беріледі, гектар
оның ішінде:
егістік
шабындық
жайылым
басқа алқаптар
2350,5773
-
-
1527,87
822,7073
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 155 қаулысы мен Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/422 шешіміне 3 қосымша
Жаңаөзен қаласының әкімі Е.Әбілов
16 наурыз 2016 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы С.Мыңбай
17 наурыз 2016 жыл
Қызылсай ауылының әкімі С.Ақбердиев
17 наурыз 2016 жыл
Қызылсай ауылы ауданы – 8995,0355 га
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
га-гектар.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 16 наурыздағы
№ 155 және Жаңаөзен қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
17 наурыздағы № 49/422
бірлескен қаулы және шешіміне
4 қосымша
Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылы шекарасының схемалық картасы

Сноска. Совместные постановление и решение дополнены приложением 4 в соответствии с совместными постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12.03.2025 № 89 и решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.03.2025 № 25/205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Экспликация земель села Кендерли города Жанаозен
Предоставляется всего в границах административно-территориальной единицы, гектар
в том числе
пашня
сенокос
пастбища
прочие угодья

Ескерту. Бірлескен қаулы және шешімі 4 қосымшамен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 12.03.2025 № 89 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.03.2025 № 25/205 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жаңаөзен қаласының Кендірлі ауылы жерлерінің экспликациясы
Әкімшілік-аумақтық бірлік шекараларында барлығы беріледі, гектар
оның ішінде:
егістік
шабындық
жайылым
басқа алқаптар