Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Степногорска
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 28 марта 2016 года № а-3/144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 апреля 2016 года № 5318. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 10 июня 2025 года № А-6/189.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 10 июня 2025 года № А-6/189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Степногорска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Степногорска Шабарова С.С.
3. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 28 марта 2016 года
№ а-3/144
Критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Степногорска
п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера

Степногорск қаласындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № а-3/144 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 5318 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № А-6/189 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 10.06.2025 № А-6/189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласының әкімі орынбасарының міндетін атқарушы С.С.Шабаровқа жүктелсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 28 наурыздағы
№ а-3/144 қаулысына
қосымша
Степногорск қаласындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
р/р
Өлшемдердің атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру