Об установлении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот на территории города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 10 июля 2015 года № 789/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 августа 2015 года № 4643
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 05.12.2025 № 932/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 "Об утверждении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот", в целях оказания социальной помощи и доступности спортивной инфраструктуры, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 05.12.2025 № 932/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеры льгот на территории города Экибастуза согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 05.12.2025 № 932/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "10 июля" 2015 года № 789/7
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными
услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц
с инвалидностью, а также размеры льгот на территории города Экибастуза
Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 05.12.2025 № 932/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1.
Дети до 7 лет
Бесплатно
2.
Дети – школьники из многодетных семей
Бесплатно
3.
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4.
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5.
Школьники
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
6.
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7.
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: Данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.

Екібастұз қаласының аумағында мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 789/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 тамызда № 4643 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 05.12.2025 № 932/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы "Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы" № 178 бұйрығына сәйкес, әлеуметтік көмек көрсету және спорттық инфрақұрылымның қолжетімді болуын қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 05.12.2025 № 932/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Екібастұз қаласының аумағында мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 05.12.2025 № 932/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "10" шілдедегі
№ 789/7 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының аумағында мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене
шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен
пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 05.12.2025 № 932/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
п/п
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1.
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2.
Көп балалы отбасыларынаң оқушы – балалар
Тегін
3.
Балалар үйлерінен оқушы – балалар
Тегін
4.
Спорт ардагерлері
Тегін
5.
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құпынан 50% мөлшердегі жеңілдік
6.
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құпынан 50% мөлшердегі жеңілдік
7.
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құпынан 50% мөлшердегі жеңілдік
Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.