Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 11 августа 2014 года № 273/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2014 года № 4002.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29.12.2022 № 289/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения публичных предвыборных мероприятий, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Щербактинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29.12.2022 № 289/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен - постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29.12.2022 № 289/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Щербактинского района:
от 03 июля 2007 года № 345/7 "Об утверждении мест размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 июля 2007 года № 12-13-30, опубликовано 26 июля 2007 года в газете "Трибуна");
от 03 марта 2011 года № 87/2 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 марта 2011 года № 12-13-121, опубликовано 10 марта 2011 года в газете "Трибуна").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Аскаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Щербактинской районной
территориальной избирательной комиссии С. Заседателева
"11" августа 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "11" августа 2014 года

Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы № 273/15 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қыркүйекте № 4002 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 29.12.2022 № 289/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, сайлаушылармен кездесу үшін үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындар және көпшілік алдында сайлауалды іс-шараларды өткізу үшін үй-жайларды анықтау мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 29.12.2022 № 289/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 29.12.2022 № 289/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Шарбақты ауданы әкімдігінің келесі:
2007 жылғы 03 шілдедегі "Үгіт-насихаттау материалдарын орналастыратын орындарды бекіту туралы" № 345/7 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 23 шілдедегі № 12-13-30 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдедегі "Трибуна" газетінде жарияланған);
2011 жылғы 03 наурыздағы "Насихаттау жөніндегі баспа материалдарын орналастыратын орындарын және Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беруді анықтау туралы" № 87/2 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 03 наурыздағы № 12-13-121 тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы "Трибуна" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Асқаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шарбақты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы      С. Заседателева
"11" тамыз 2014 жыл
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "11" тамыздағы

№ 273/15
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Щербактинского района Павлодарской области от 22.05.2026 № 79/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов (щитов, тумб)
1
село Александровка
Около здания Александровского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Жеңіс, 31;
Около здания коммунального государственного учреждения "Александровская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Жеңіс, 29;
2 стенда
2
село Алексеевка
Около здания Алексеевского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Первомайская, 51А;
1 стенд
3
село Жана-Аул
Около здания Жана-аульского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице 1 Мамыр, 15/1;
Около здания Шалдайского филиала Бауртальского лесничества государственного лесного природного резервата "Ертіс орманы" по улице Лесная, 1;
2 стенда
4
село Галкино
Около здания Галкинского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Габдул-Уахит Хазырета, 67;
Около здания коммунального государственного учреждения "Галкинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Габдул-Уахит Хазырета, 86;
2 стенда
5
село Арбаиген
Около здания Арбаигенского сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Абая Кунанбаева, 80;
1 стенд
6
село Ботабас
Напротив жилого дома по улице Достык, 2/2;
1 стенд
7
село Чигириновка
Около здания Чигириновского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Тың, 32/А;
Около здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Терешковой, 11;
2 стенда
8
село Хмельницкий
Около здания Хмельницкого сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Ленина, 15;

№ 273/15 қаулысына
1 қосымша
Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 22.05.2026 № 79/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыcымен.
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Стендтер саны (тақталар, тұғырлар)
1
Александровка ауылы
Жеңіс көшесі, 31 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Александровка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Жеңіс көшесі, 29 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Александровка жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
2 стенд
2
Алексеевка ауылы
Первомайская көшесі, 51А мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Алексеевка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында ;
1 стенд
3
Жаңа-Ауыл ауылы
1 Мамыр көшесі, 15/1 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Жаңа-ауыл ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Лесная көшесі, 1 мекенжайы бойынша "Ертіс орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты Бауыртал орманшылығы Шалдай филиалы ғимаратының жанында;
2 стенд
4
Галкино ауылы
Ғабдул-Уахит Хазырет көшесі, 67 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Галкино ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Ғабдул-Уахит Хазырет көшесі, 86 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Галкино жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
2 стенд
5
Арбаиген ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 80 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Арбаиген ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
1 стенд
6
Ботабас ауылы
Достық көшесі, 2/2 тұрғын үйге қарама-қарсы
1 стенд
7
Чигириновка ауылы
Тын көшесі, 32/А мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Чигириновка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Терешкова көшесі, 11 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында;
2 стенд
8
Хмельницкий ауылы
Ленин көшесі, 15 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Хмельницкий ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;

Около здания коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 5" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Мира, 18;
2 стенда
9
станция Маралды
Около здания коммунального государственного учреждения "Маралдинская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Южная, 58;
1 стенд
10
село Жылы-Булак
Около здания Жылы-Булакского сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Балтабая Баратбаева, 18;
Около здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Фазыла Садвакасова, 23;
2 стенда
11
село Сахновка
Около здания Карабидайского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Школьная, 5;
1 стенд
12
село Кольбулак
Около здания коммунального государственного учреждения "Алгинская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Асылхан – ата, 14/2;
1 стенд
13
село Орловка
Около здания Орловского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице 1 Мая, 38;
Около здания коммунального государственного учреждения "Орловская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Школьная, 1;
2 стенда
14
село Красиловка
Около здания Красиловского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Ленина, 68;
Около здания товарищества с ограниченной ответственностью "Красиловское" по улице Южная, 66/1;
2 стенда
15
село Заборовка
Около здания коммунального государственного учреждения "Заборовская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Ленина, 40;
1 стенд
16
село Сосновка
Около здания Сосновского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Молодежная, 20;
При входе в центральный парк по улице Ленина;
2 стенда
17
село Шалдай
Около здания Шалдайского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Ленина, 41;

Мир көшесі, 18 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№ 5 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
2 стенд
9
Маралды станциясы
Южная көшесі, 58 мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Маралды бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
1 стенд
10
Жылы-Бұлақ ауылы
Балтабай Баратбаев көшесі, 18 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Жылы-Бұлақ ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Фазыл Сәдуақасов көшесі, 23 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында;
2 стенд
11
Сахновка ауылы
Школьная көшесі, 5 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық Қарабидай кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
1 стенд
12
Көлбұлақ ауылы
Асылхан-ата көшесі, 14/2 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Алға бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
1 стенд
13
Орловка ауылы
1 Май көшесі, 38 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Орловка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Школьная көшесі, 1 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Орловка жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
2 стенд
14
Красиловка ауылы
Ленин көшесі, 68 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Красиловка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Южная көшесі, 66/1 мекенжайы бойынша "Красиловское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында;
2 стенд
15
Заборовка ауылы
Ленин көшесі, 40 мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Заборовка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
1 стенд
16
Сосновка ауылы
Молодежная көшесі, 20 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сосновка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Ленин көшесіндегі орталық саябаққа кіре берісте;
2 стенд
17
Шалдай ауылы
Ленин көшесі, 41 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Шалдай ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;

Около здания врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице 1 Мамыр, 4/2;
2 стенда
18
село Садык-Ащи
Около здания гостевого дома Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Ертіс орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан" по улице Центральная, 13/1;
1 стенд
19
село Чушкалы
Около здания конторы лесничества "Жерді алаң" Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Ертіс орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан" по улице Жусупбека Аймаутова;
1 стенд
20
село Есильбай
Около здания Есильбайского сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Мәнгілік Ел, 50 А;
Около здания коммунального государственного учреждения "Есильбайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Мәнгілік Ел, 45 А;
2 стенда
21
село Шарбакты
Около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Ивана Ворушина, 71;
Около коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 46;
Около здания коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 2" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Победа, 83;
Около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Чкалова, 40;
Около здания государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Тәуелсіздік, 26;
Около здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Гагарина, 49;
Около здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр внешкольной работы "Радуга" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Чайко Владимира Евгеньевича, 47;
Около здания подразделения Щербактинского историко-краеведческого музея коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной историко-краеведческий музей имени Г.Н.Потанина" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 28;

1 Май көшесі, 4/2 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында;
2 стенд
18
Садық-Ашы ауылы
Центральная көшесі, 13/1 мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Ертіс орманы "мемлекеттік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің қонақ үйі жанында;
1 стенд
19
Шошқалы ауылы
Жүсіпбек Аймауытов көшесі бойынша Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Ертіс орманы "мемлекеттік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Жерді алаң орманшылығы кеңсесі ғимаратының жанында;
1 стенд
20
Есілбай ауылы
Мәңгілік Ел көшесі, 50 А мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Есілбай ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Мәңгілік Ел көшесі, 45 А мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
2 стенд
21
Шарбақты ауылы
Иван Ворушин көшесі, 71 мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№3 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Тәуелсіздік көшесі, 46 мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Гимназиялық сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Победа көшесі, 83 мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№2 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Чкалов көшесі, 40 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Тәуелсіздік көшесі, 26 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
Гагарин көшесі, 49 мекенжайы бойынша "Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты ауданы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанында;
Владимир Евгеньевич Чайко көшесі, 47 мекенжайы бойынша Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Радуга" мектептен тыс жұмыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында;
Тәуелсіздік көшесі, 28 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Г.Н. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі" КМҚК Шарбақты тарихи-өлкетану мұражайы бөлімшесінің жанында;

Около здания детской районной поликлиники коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице 1 мая, 16;
около здания товарищества с ограниченной ответственностью "Шарбакты-Кус по улице 1 микрорайон, 78;
Около здания торгового центра "Алина маркет", товарищества с ограниченной ответственностью "Smart Com" по улице Алимбаева, 65;
Около здания Щербактинских районных электрических сетей акционерного общества "Павлодарская Распределительная Электросетевая Компания" по улице Подстанция;
Около здания магазина "БобҰр" индивидуального предпринимателя "Доценко", по улице Тәуелсіздік, 6 ;
Около здания магазина "Халал" индивидуального предпринимателя "Айткулова" по улице Малайсары Тархана 18;
14 стендов
22
село Татьяновка
Около здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Молодежная, 1
1 стенд
23
село Назаровка
Около здания коммунального государственного учреждения "Назаровская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области по улице Женіс, 11А;
1 стенд
24
село Богодаровка
Около здания Богодаровского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Центральная, 43;
1 стенд
25
село Малиновка
Около здания Малиновского сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Мира, 7;
1 стенд
26
село Сынтас
Около здания Сынтасовского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района по улице Женіс, 27.
1 стенд
Приложение 2
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "11" августа 2014 года
№ 273/15
Помещения для проведения встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 - исключено постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29.12.2022 № 289/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1 май көшесі, 16 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының балалар аудандық емханасы ғимаратының жанында;
1 микрорайон, 78 мекенжайы бойынша "Шарбақты-Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында;
Әлімбаев көшесі, 65 мекенжайы бойынша "Алина маркет" сауда орталығы, "Smart Com" ЖШС ғимаратының жанында;
Подстанция көшесі бойынша "Павлодар электржелілік Тарату компаниясы" Акционерлік қоғамының Шарбақты аудандық электр желілері ғимаратының жанында;
Тәуелсіздік көшесі, 6 мекенжайы бойынша "Доценко" жеке кәсіпкердің "Бобер" дүкені ғимаратының жанында;
Малайсары Тархан көшесі, 18 мекенжайы бойынша "Айтқулова" жеке кәсіпкердің "Халал" дүкені ғимаратының жанында;
14 стенд
22
Татьяновка ауылы
Молодежная көшесі, 1 мекенжайы бойынша Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында;
1 стенд
23
Назаровка ауылы
Жеңіс көшесі, 11А мекенжайы бойынша "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Назаровка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
1 стенд
24
Богодаровка ауылы
Центральная көшесі, 43 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Богодаровка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
1 стенд
25
Малиновка ауылы
Мир көшесі, 7 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Малиновка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында;
1 стенд
26
Сынтас ауылы
Жеңіс көшесі, 27 мекенжайы бойынша "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сынтас ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
1 стенд
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "11" тамыздағы
№ 273/15 қаулысына
2 қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 29.12.2022 № 289/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.