О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26 декабря 2014 года № 1/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4270. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года (XXXVII сессия, V созыв) №299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лебяжинского района на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2434361 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 312331 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3794 тысяч тенге;
поступление от продаж основного капитала – 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2117966 тысяч тенге;
2) затраты – 2429453 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47108 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 56487 тысяч тенге
погашение бюджетных кредитов – 9379 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28000;
приобретение финансовых активов – 28000 тысяч тенге;
4-1) Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год согласно приложению 6;
5) дефицит бюджета – -70200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 70200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 10.04.2015 N 2/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.06.2015 № 1/43 (вводится в действие с 01.01.2015); от 21.09.2015 № 5/45 (вводится в действие с 01.01.2015); от 12.11.2015 № 1/46 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 1/48 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в бюджете района на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме – 1691544 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2015 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2015 год согласно приложению 5.

2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4270 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңына және Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XXXVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2434361 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 312331 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3794 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 270 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2117966 мың теңге;
2) шығыстар – 2429453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 47108 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 56487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9379 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар жөніндегі сальдо – 28000;
қаржы активтерін сатып алу – 28000 мың теңге;
4-1) 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
5) бюджет тапшылығы (дефицит) – - 70200 мың теңге;
6) бюджет тапшылыған қаржыландыру (дефицитті қолдану) – 70200 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 10.04.2015 N 2/42 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 17.06.2015 № 1/43 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 21.09.2015 № 5/45 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 12.11.2015 № 1/46 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 23.12.2015 № 1/48 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 1691544 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2015 жылға арналған әрбір ауылдық әкімдер аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа в сумме 1084 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 12.11.2015 № 1/46 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2015 жылға ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 1084 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 12.11.2015 № 1/46 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 3654, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аққу-үні" - "Вести Акку" №2).
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.

7. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 7/25 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Аққу-үні" - "Вести Акку" газетінің № 2 басылымында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1350
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7077
6
Земельные отношения
11337
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11337
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8187
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
007
Капитальные расходы государственного органа
150
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37940
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37940
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37940
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17691
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17691
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17691
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12759
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4932
12
Транспорт и коммуникации
213220
1
Автомобильный транспорт
212285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11847
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
10315
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
532
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200438
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
56723
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
143715
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
935
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
935
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
935
13
Прочие
14274
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

1350
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7077
6
Жер қатынастары
11337
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11337
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8187
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37940
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
37940
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37940
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17691
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17691
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17691
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12759
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4932
12
Көлiк және коммуникация
213220
1
Автомобиль көлiгi
212285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11847
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
1000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10315
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
532
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200438
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
56723
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
143715
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
935
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
935
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
935
13
Басқалар
14274
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау

027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Кызылагашский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Қызылағаш ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты