О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (XXIII - сессия, V - созыв) от 26 декабря 2013 года № 1/23 "О бюджете Качирского района на 2014 -2016 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 2/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4235. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (XXIII-сессия, V-созыв) от 26 декабря 2013 года № 1/23 "О бюджете Качирского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликованное 11 января 2014 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 2, 18 января 2014 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 11 января 2014 года в газете "Заря" № 2, 18 января 2014 года в газете "Заря" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2769929" заменить цифрами "2766331";
цифры "2351967" заменить цифрами "2348369";
в подпункте 2) цифры "2800491" заменить цифрами "2796893";
в пункте 3-1:
цифры "2600" заменить цифрами "1900";
цифры "80796" заменить цифрами "77898";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Вагнер
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(очередная XXХIХ-сессия,
V-созыв) от 25 декабря
2014 года № 2/39
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXIII-сессия, V-созыв)
от 26 декабря 2013 года № 1/23
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ
на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Д О Х О Д Ы

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXIII сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4235 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 111-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXIII сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3655 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 2, 2014 жылғы 18 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2014 жылғы 11 қаңтарында "Заря" газетінің № 2, 2014 жылғы 18 қаңтарында "Заря" газетінің № 3 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2769929" деген сандар "2766331" деген сандармен ауыстырылсын;
"2351967" деген сандар "2348369" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында: "2800491" деген сандар "2796893" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
"2600" деген сандар "1900" деген сандармен ауыстырылсын;
"80796" деген сандар "77898" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Вагнер
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ кезекті
сессиясы) 2014 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 2/39 шешіміне
1-қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXIII сессиясы)
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 1/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

12 657
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7 445
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 514
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71 313
037
Строительство и реконструкция объектов образования
71 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
107 279
2
Социальная помощь
88 422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 422
002
Программа занятости
12 038
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 118
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 339
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
890
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 239
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 066
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 732
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 857
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 611
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 246
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 451
1
Жилищное хозяйство
23 295
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 626
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 703
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
923
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 714
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

12 657
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және байқауларды өткiзу
7 445
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 514
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71 313
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
71 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
107 279
6
2
Әлеуметтiк көмек
88 422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 422
6
2
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 038
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 118
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 339
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
890
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 239
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 066
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 732
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 857
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 857
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 611
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 246
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 451
7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 295
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 626
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3 703
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
923
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 714
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету