Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Карасуском районе на 2014 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 12 июня 2014 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2014 года № 4909. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карасуского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алимжанова К.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района
Т. Бекмаганбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 12 июня 2014 года № 152
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
Карасуского района на 2014 год, финансируемых
за счет целевых трансфертов из республиканского
бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ильичевская средняя школа, село Комсомольское
40
2
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жамбылская основная школа, село Жамбыл
40
3
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ленинская средняя школа, село Ленино
35
4
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Люблинская средняя школа, село Люблино
35
5
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Станционная средняя школа, село Койбагор
40
6
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Теректинская основная школа, село Теректы
20
7
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Новоселовская средняя школа, село Новоселовка
35
8
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Целинная средняя школа, село Целинное
40
9
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Салтанат" с полным днем пребывания, село Октябрьское

Қарасу ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 152 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 4909 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен қаражаты берілетін нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Ғ. Әлімжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы
Т. Бекмағанбетов
Әкімдіктің
2014 жылғы 12 маусымдағы
№ 152 қаулысына 1-қосымша
Қарасу ауданында 2014 жылға арналған
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық
бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен
қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қарасу ауданы
Комсомольское ауылы, Ильичев орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
2
Қарасу ауданы
Жамбыл ауылы, Жамбыл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
3
Қарасу ауданы
Ленин ауылы, Ленин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
4
Қарасу ауданы
Люблин ауылы, Люблин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
5
Қарасу ауданы
Қойбағар ауылы, Станционная орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
6
Қарасу ауданы
Теректі ауылы, Теректі негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7
Қарасу ауданы
Новоселов ауылы, Новоселов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
8
Қарасу ауданы
Целинный ауылы, Целинный орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
9
Қарасу ауданы
Октябрь ауылы, толық күн болатын "Салтанат" мектепке дейінгі балалар бақшасы

120
10
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Бобек" с полным днем пребывания, село Жалгыскан
40
Продолжение таблицы:
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ильичевская средняя школа, село Комсомольское
9013
2
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жамбылская основная школа, село Жамбыл
9013
3
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ленинская средняя школа, село Ленино
9013
4
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Люблинская средняя школа, село Люблино
9013
5
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Станционная средняя школа, село Койбагор
9013
6
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Теректинская основная школа, село Теректы
9013
7
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Новоселовская средняя школа, село Новоселовка
9013
8
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Целинная средняя школа, село Целинное
9013
9
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Салтанат" с полным днем пребывания, село Октябрьское
21920
10
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Бобек" с полным днем пребывания, село Жалгыскан
21920
Продолжение таблицы:
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ильичевская средняя школа, село Комсомольское
4000
2
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жамбылская основная школа, село Жамбыл
4000
3
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ленинская средняя школа, село Ленино
4000
4
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Люблинская средняя школа, село Люблино
4000
5
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Станционная средняя школа, село Койбагор
4000
6
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Теректинская основная школа, село Теректы
4000
7
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Новоселовская средняя школа, село Новоселовка
4000
8
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Целинная средняя школа, село Целинное
4000
9
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Салтанат" с полным днем пребывания, село Октябрьское
5500
10
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Бобек" с полным днем пребывания, село Жалгыскан
5500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 12 июня 2014 года № 152
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
Карасуского района на 2014 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Павловская средняя школа, село Павловское
40
2
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ушаковская средняя школа, село Ушакова
40
3
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с не полным днем пребывания при государственном учреждении Алыкпашская начальная школа, село Алыкпаш
3
4
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Белозеровская начальная школа, село Белозеровка
4
5
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Герценская начальная школа, село Герцено
9
6
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жекекольская начальная школа, село Жекеколь
6
7
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жумагулская начальная школа, село Жумагул
3
8
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Майская начальная школа, село Майское
5
9
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Корниловская начальная школа, село Корниловка
2
10
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Маршановская начальная школа, село Маршановка
4
11
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Симферопольская начальная школа, село Симферополь
10
12
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Тюнтюгурская начальная школа, село Тюнтюгур
1
13
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Дружбинская начальная школа, село Дружба
10
14
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Заринская начальная школа, село Заря
11
15
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жаныспайская основная школа, село Жаныспай
7
16
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Кошевская основная школа, село Кошевое
4
17
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Прогресская основная школа, село Прогресс
15
18
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Степная основная школа, село Степное
14
19
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Айдарлинская средняя школа, село Айдарлы
28
20
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Железнодорожная средняя школа, село Железнодорожное
21
21
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ключевая средняя школа, село Новопавловка
20
22
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Карамырзинская средняя школа, село Карамырза
6
23
Карасуский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Челгашинская средняя школа, село Челгаши
43
24
Карасуский район
Дошкольный детский сад "Балапан" с полным днем пребывания село Карасу

120
10
Қарасу ауданы
Жалғысқан ауылы, толық күн болатын "Бөбек" мектепке дейінгі балалар бақшасы
40
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
1
Қарасу ауданы
Комсомольское ауылы, Ильичев орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
2
Қарасу ауданы
Жамбыл ауылы, Жамбыл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
3
Қарасу ауданы
Ленин ауылы, Ленин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
4
Қарасу ауданы
Люблин ауылы, Люблин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
5
Қарасу ауданы
Қойбағар ауылы, Станционная орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
6
Қарасу ауданы
Теректі ауылы, Теректі негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
7
Қарасу ауданы
Новоселов ауылы, Новоселов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
8
Қарасу ауданы
Целинный ауылы, Целинный орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9013
9
Қарасу ауданы
Октябрь ауылы, толық күн болатын "Салтанат" мектепке дейінгі балалар бақшасы
21920
10
Қарасу ауданы
Жалғысқан ауылы, толық күн болатын "Бөбек" мектепке дейінгі балалар бақшасы
21920
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қарасу ауданы
Комсомольское ауылы, Ильичев орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
2
Қарасу ауданы
Жамбыл ауылы, Жамбыл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
3
Қарасу ауданы
Ленин ауылы, Ленин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
4
Қарасу ауданы
Люблин ауылы, Люблин орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
5
Қарасу ауданы
Қойбағар ауылы, Станционная орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
6
Қарасу ауданы
Теректі ауылы, Теректі негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
7
Қарасу ауданы
Новоселов ауылы, Новоселов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
8
Қарасу ауданы
Целинный ауылы, Целинный орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4000
9
Қарасу ауданы
Октябрь ауылы, толық күн болатын "Салтанат" мектепке дейінгі балалар бақшасы
5500
10
Қарасу ауданы
Жалғысқан ауылы, толық күн болатын "Бөбек" мектепке дейінгі балалар бақшасы
5500
Әкімдіктің
2014 жылғы 12 маусымдағы
№ 152 қаулысына 2-қосымша
Қарасу ауданының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм
беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты
есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қарасу ауданы
Павлов ауылы, Павлов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
2
Қарасу ауданы
Ушаков ауылы, Ушаков орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
3
Қарасу ауданы
Алықпаш ауылы, Алықпаш бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
3
4
Қарасу ауданы
Белозеровка ауылы, Белозеровка бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4
5
Қарасу ауданы
Герцен ауылы, Герцен бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9
6
Қарасу ауданы
Жекекөл ауылы, Жекекөл бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
6
7
Қарасу ауданы
Жұмағұл ауылы, Жұмағұл бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
3
8
Қарасу ауданы
Майское ауылы, Майский бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
5
9
Қарасу ауданы
Корниловка ауылы, Корниловка бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
2
10
Қарасу ауданы
Маршановка ауылы, Маршановка бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4
11
Қарасу ауданы
Симфереполь ауылы, Симфереполь бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
12
Қарасу ауданы
Түнтүгір ауылы, Түнтүгір бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
1
13
Қарасу ауданы
Дружба ауылы, Дружба бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
14
Қарасу ауданы
Заря ауылы, Заря бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11
15
Қарасу ауданы
Жаныспай ауылы, Жаныспай негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
16
Қарасу ауданы
Кошевое ауылы, Кошевой негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
4
17
Қарасу ауданы
Прогресс ауылы, Прогресс негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
18
Қарасу ауданы
Степное ауылы, Степной негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
19
Қарасу ауданы
Айдарлы ауылы, Айдарлы орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
20
Қарасу ауданы
Железнодорожный ауылы, Железнодорожный орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
21
Қарасу ауданы
Новопавлов ауылы, Ключевой орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
22
Қарасу ауданы
Қарамырза ауылы, Қарамырза орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
6
23
Қарасу ауданы
Шолақашы ауылы, Шолақашы орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
43
24
Қарасу ауданы
Қарасу ауылы, толық күн болатын "Балапан" мектепке дейінгі балалар бақшасы