Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Актюбинской области от 3 сентября 2012 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 сентября 2012 года № 3413. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 4 декабря 2025 года № 266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 04.12.2025 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 13.12.2013 № 406 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (З.Жумабаева) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Управления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение к постановлению
акимата области

Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 315 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қыркүйекте № 3413 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 04.12.2025 № 266 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңы 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 13.12.2013 № 406 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Жұмабаева З.Ж.) аталмыш қаулыны Басқарманың ғаламтор-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің

от 03.09.2012 года № 315
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 18.07.2019 № 273 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место расположения
Юридический адрес
город Актобе
1
Торговый дом "Нурдаулет"
проспект Абилкайыр хана, дом № 46
2

03.09.2012 жылғы № 315
қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 18.07.2019 № 273 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасқан жері
Заңды мекенжайы
Ақтөбе қаласы
1
"Нұрдаулет" сауда үйі
Әбілқайыр хан даңғылы, № 46 үй
2

исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3
Магазин "Планета знаний"
проспект Абилкайыр хана, дом № 79, квартира № 1
4
Магазин "Электрон"
проспект Абилкайыр хана, дом № 32
5
Рынок "Жилгородской"
проспект Мира, дом № 7
6
Рынок "Ануар"
улица Ш. Калдаякова, дом № 26 а
7
Торговый дом "Нектар"
11 микрорайон, улица Н. Шайкенова, дом № 86
8
исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8-1
Торговый дом "Асыл"
улица Ж. Досмухамедулы, дом 25
Алгинский район
9
исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Хромтауский район
10
Магазин "Каусар"
город Хромтау, улица М. Ауезова, дом 1
Байганинский район
11
исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Мугалжарский район
12
исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Темирский район
13
Торговая точка "Мусылман тауарлары" при мечети имени "Досжан Ишан"
поселок Шубаркудук, улица Н. Байганина, дом № 27
Кобдинский район
14
исключен постановлением акимата Актюбинской области от 16.10.2023 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Шалкарский район
15
Торговый дом "Сункар"
город Шалкар, улица Айтекеби, дом № 6

алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3
"Планета знаний" дүкені
Әбілқайыр хан даңғылы, № 79 үй, № 1 пәтер
4
"Электрон" дүкені
Әбілқайыр хан даңғылы, № 32 үй
5
"Жилгородской" базары
Бейбітшілік даңғылы, № 7 үй
6
"Әнуар" базары
Ш. Қалдаяқов көшесі, № 26 а үй
7
"Нектар" сауда үйі
11 мөлтек ауданы, Н. Шәйкенов көшесі, № 86 үй
8
алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8-1
"Асыл" сауда үйі
Ж. Досмұхамедұлы көшесі, 25-үй
Алға ауданы
9
алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Хромтау ауданы
10
"Кәусар" дүкені
Хромтау қаласы, М. Әуезов көшесі, 1-үй
Байғанин ауданы
11
алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар ауданы
12
алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Темір ауданы
13
Аудандық "Досжан ишан" мешіті жанындағы "Мұсылман тауарлары" сауда нүктесі
Шұбарқұдық ауылы, Н. Байғанин көшесі, № 27 үй
Қобда ауданы
14
алып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.10.2023 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шалқар ауданы
15
"Сұңқар" сауда үйі
Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, № 6 үй