О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2026 года № 1189.
Выписка
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За заслуги в государственной и общественной деятельности, значительный вклад в социально-экономическое и культурное развитие страны, а также за образцовое исполнение воинского и служебного долга наградить:
орденом "Құрмет"
Мерсалимову Лауру
Канатовну
вице-министра юстиции;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Кашкинову Бубунур
Ракышевну
частного нотариуса, город Астана
Парамонову Ладу
Федоровну
главного эксперта Института судебных экспертиз по Павлодарской области
Сагиндыкову Анару
Агибаевну
члена Палаты юридических консультантов города Астаны
Хамзину Жансулу
Ташетовну
частного судебного исполнителя исполнительного округа
Костанайской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 3 наурыздағы № 1189 Жарлығы.
Үзінді
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мемлекеттік және қоғамдық қызметтегі cіңірген еңбегі, елдің әлеуметтік-экономикалық және мәдени дамуына қосқан елеулі үлесі, сондай-ақ әскери және қызметтік борышын үлгілі атқарғаны үшін наградталсын:
"Құрмет" орденімен
Мерсалимова Лаура
Қанатқызы
Әділет вице-министрі;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Қашқынова Бубунур
Рақышқызы
жеке нотариус, Астана қаласы
Парамонова Лада
Федоровна
Павлодар облысы бойынша
Сот сараптамалары институтының
бас сарапшысы
Сағындықова Анар
Ағыбайқызы
Астана қаласы заң консультанттары палатасының мүшесі
Хамзина Жансұлу
Тәшетқызы
Қостанай облысы атқарушы округінің жеке сот орындаушысы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев