О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2022 года № 970.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать:
1) республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по области Абай";
2) республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Алматинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по области Жетісу";
3) республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Карагандинской области" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по области Ұлытау".
2. Утратил силу Указом Президента РК от 14.07.2025 № 944.
3. Агентству Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службе) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 28 июля 2022 года
№ 970
Сноска. Приложение утратило силу Указом Президента РК от 14.07.2025 № 944.

Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 шiлдедегi № 970 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналар қайта ұйымдастырылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
3) "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.07.2025 № 944 Жарлығымен.
3. Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) осы Жарлықтан туындайтын шараларды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Президенті Қ. Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2022 жылғы 28 шілдедегі
№ 970 Жарлығына
ҚОСЫМША
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.07.2025 № 944 Жарлығымен.