О некоторых вопросах проведения встреч руководителей центральных исполнительных органов с населением
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2025 года № 120-р.
1. Утвердить прилагаемый график проведения встреч руководителей центральных исполнительных органов с населением на второе полугодие 2025 года.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр О. Бектенов
Утвержден распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 июля 2025 года № 120-р
График проведения
встреч руководителей центральных исполнительных органов с населением на второе полугодие 2025 года
№ п/п
Период
Регион
Район, город, село, поселок, сельский округ
1
2
3
4
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1.
III квартал
область Жетісу
Коксуский район
2.
Алматинская область
город Қонаев
3.
Восточно-Казахстанская область
город Усть-Каменогорск
4.
Жамбылская область
город Тараз
5.
область Абай
город Семей
6.
IV квартал
область Ұлытау
город Жезказган
7.
Актюбинская область
город Актобе
8.
город Алматы
город Алматы
9.
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова
10.
Акмолинская область
город Кокшетау
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
11.
III квартал
Алматинская область
город Каскелен
12.
город Алматы
город Алматы
13.
IV квартал
Акмолинская область
город Кокшетау
14.
город Астана
город Астана
15.
Павлодарская область
город Павлодар
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
16.
III квартал
Актюбинская область
город Актобе
17.
Алматинская область
город Талгар
18.
IV квартал
Костанайская область
город Рудный
19.
область Абай
город Семей
20.
Туркестанская область
город Кентау
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
21.
III квартал
Актюбинская область
город Актобе
22.
Павлодарская область
город Павлодар
23.
IV квартал
Кызылординская область
город Кызылорда
24.
Алматинская область
город Қонаев
25.
Мангистауская область
город Актау
Министерство транспорта Республики Казахстан
26.
III квартал
Восточно-Казахстанская область
город Усть-Каменогорск
27.
Мангистауская область
город Актау
28.
IV квартал
Алматинская область
город Қонаев
29.
Атырауская область
город Атырау
30.
Жамбылская область
город Тараз
Министерство финансов Республики Казахстан
31.
III квартал
Мангистауская область
село Бейнеу Бейнеуского района
32.
область Абай
город Семей
33.
Карагандинская область
город Караганда
34.
IV квартал
Туркестанская область
город Сарыагаш Сарыагашского района
35.
город Шымкент
город Шымкент
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
36.
III квартал
город Шымкент
город Шымкент
37.
Атырауская область
город Атырау
38.
IV квартал
область Ұлытау
город Жезказган
39.
Актюбинская область
город Актобе
40.
область Абай
город Семей
Министерство просвещения Республики Казахстан
41.
III квартал
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
42.
Павлодарская область
город Павлодар
43.
Карагандинская область
город Караганда
44.
IV квартал
область Ұлытау
город Жезказган
45.
Акмолинская область
город Кокшетау
46.
область Абай
город Семей
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
47.
III квартал
область Ұлытау
город Жезказган
48.
город Алматы
город Алматы
49.
IV квартал
Западно-Казахстанская область
город Уральск
50.
область Жетісу
город Талдыкорган
51.
Акмолинская область
город Кокшетау
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
52.
III квартал
Карагандинская область
город Караганда
53.
Восточно-Казахстанская область
город Усть-Каменогорск
54.
область Жетісу
город Талдыкорган
55.
IV квартал
Западно-Казахстанская область
город Уральск
56.
город Шымкент
город Шымкент
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
57.
III квартал
Алматинская область
село Отеген батыр Илийского района
58.
Жамбылская область
село Сарыкемер Байзакского района
59.
IV квартал
Туркестанская область
город Шардара Шардаринского района
60.
Кызылординская область
город Кызылорда
61.
область Жетісу
Саркандский район, город Сарканд
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
62.
III квартал
Павлодарская область
село Баянаул Баянаульского района
63.
Северо-Казахстанская область
село Лобаново Айыртауского района
64.
Костанайская область
город Костанай
65.
IV квартал
Мангистауская область
город Актау
66.
Жамбылская область
город Тараз
67.
город Шымкент
город Шымкент
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
68.
III квартал
Туркестанская область
город Туркестан
69.
Кызылординская область
город Кызылорда
70.
Актюбинская область
город Актобе
71.
IV квартал
Костанайская область
город Костанай
72.
Павлодарская область
город Павлодар
73.
область Абай
город Семей
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
74.
III квартал
Западно-Казахстанская область
город Уральск
75.
Акмолинская область
Аккольский район
76.
область Ұлытау
город Жезказган
77.
IV квартал
Костанайская область
город Костанай
78.
Мангистауская область
город Актау
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
79.
III квартал
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
80.
Алматинская область
город Қонаев
81.
Актюбинская область
город Актобе
82.
IV квартал
Восточно-Казахстанская область
город Усть-Каменогорск
83.
Мангистауская область
город Актау
Министерство энергетики Республики Казахстан
84.
III квартал
Карагандинская область
город Темиртау
85.
Костанайская область
город Костанай
86.
область Абай
город Семей
87.
IV квартал
город Шымкент
город Шымкент
88.
Жамбылская область
город Тараз
89.
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
_______________________________________________

Орталық атқарушы органдар басшыларының халықпен кездесу өткізуінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 120-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған орталық атқарушы органдар басшыларының халықпен кездесу өткізуінің 2025 жылдың екінші жартыжылдығына арналған графигі бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2025 жылғы 30 шілдедегі
№ 120-ө өкімімен
бекітілген
Орталық атқарушы органдар басшыларының халықпен кездесу өткізуінің 2025 жылдың екінші жартыжылдығына арналған графигі
Р/с
Кезең
Өңір
Аудан, қала, ауыл, кент, ауылдық округ
1
2
3
4
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
1.
III тоқсан
Жетісу облысы
Көксу ауданы
2.
Алматы облысы
Қонаев қаласы
3.
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қаласы
4.
Жамбыл облысы
Тараз қаласы
5.
Абай облысы
Семей қаласы
6.
IV тоқсан
Ұлытау облысы
Жезқазған қаласы
7.
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
8.
Алматы қаласы
Алматы қаласы
9.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
10.
Ақмола облысы
Көкшетау қаласы
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
11.
III тоқсан
Алматы облысы
Қаскелең қаласы
12.
Алматы қаласы
Алматы қаласы
13.
IV тоқсан
Ақмола облысы
Көкшетау қаласы
14.
Астана қаласы
Астана қаласы
15.
Павлодар облысы
Павлодар қаласы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
16.
III тоқсан
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
17.
Алматы облысы
Талғар қаласы
18.
IV тоқсан
Қостанай облысы
Рудный қаласы
19.
Абай облысы
Семей қаласы
20.
Түркістан облысы
Кентау қаласы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
21.
III тоқсан
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
22.
Павлодар облысы
Павлодар қаласы
23.
IV тоқсан
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласы
24.
Алматы облысы
Қонаев қаласы
25.
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласы
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
26.
III тоқсан
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қаласы
27.
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласы
28.
IV тоқсан
Алматы облысы
Қонаев қаласы
29.
Атырау облысы
Атырау қаласы
30.
Жамбыл облысы
Тараз қаласы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
31.
III тоқсан
Маңғыстау облысы
Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы
32.
Абай облысы
Семей қаласы
33.
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласы
34.
IV тоқсан
Түркістан облысы
Сарыағаш ауданы Сарыағаш қаласы
35.
Шымкент қаласы
Шымкент қаласы
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
36.
III тоқсан
Шымкент қаласы
Шымкент қаласы
37.
Атырау облысы
Атырау қаласы
38.
IV тоқсан
Ұлытау облысы
Жезқазған қаласы
39.
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
40.
Абай облысы
Семей қаласы
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
41.
III тоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
42.
Павлодар облысы
Павлодар қаласы
43.
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласы
44.
IV тоқсан
Ұлытау облысы
Жезқазған қаласы
45.
Ақмола облысы
Көкшетау қаласы
46.
Абай облысы
Семей қаласы
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
47.
III тоқсан
Ұлытау облысы
Жезқазған қаласы
48.
Алматы қаласы
Алматы қаласы
49.
IV тоқсан
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласы
50.
Жетісу облысы
Талдықорған қаласы
51.
Ақмола облысы
Көкшетау қаласы
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
52.
III тоқсан
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласы
53.
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қаласы
54.
Жетісу облысы
Талдықорған қаласы
55.
IV тоқсан
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласы
56.
Шымкент қаласы
Шымкент қаласы
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
57.
III тоқсан
Алматы облысы
Іле ауданы Өтеген батыр ауылы
58.
Жамбыл облысы
Байзақ ауданы Сарыкемер ауылы
59.
IV тоқсан
Түркістан облысы
Шардара ауданы Шардара қаласы
60.
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласы
61.
Жетісу облысы
Сарқан ауданы Сарқан қаласы
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
62.
III тоқсан
Павлодар облысы
Баянауыл ауданы Баянауыл ауылы
63.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы Лобаново ауылы
64.
Қостанай облысы
Қостанай қаласы
65.
IV тоқсан
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласы
66.
Жамбыл облысы
Тараз қаласы
67.
Шымкент қаласы
Шымкент қаласы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
68.
III тоқсан
Түркістан облысы
Түркістан қаласы
69.
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласы
70.
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
71.
IV тоқсан
Қостанай облысы
Қостанай қаласы
72.
Павлодар облысы
Павлодар қаласы
73.
Абай облысы
Семей қаласы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
74.
III тоқсан
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласы
75.
Ақмола облысы
Ақкөл ауданы
76.
Ұлытау облысы
Жезқазған қаласы
77.
IV тоқсан
Қостанай облысы
Қостанай қаласы
78.
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласы
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
79.
III тоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
80.
Алматы облысы
Қонаев қаласы
81.
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласы
82.
IV тоқсан
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қаласы
83.
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласы
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
84.
III тоқсан
Қарағанды облысы
Теміртау қаласы
85.
Қостанай облысы
Қостанай қаласы
86.
Абай облысы
Семей қаласы
87.
IV тоқсан
Шымкент қаласы
Шымкент қаласы
88.
Жамбыл облысы
Тараз қаласы
89.
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы