Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ведомстволарын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 3 тамыздағы № 695 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен;
2) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелер Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелерге және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелерге бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Министрліктің мынадай ведомстволары бар:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық бақылау комитеті;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті.";
"Министрліктің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі" деген бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері – мемлекеттік кәсіпорындардың және мемлекеттік мекемелердің тізбесі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.

О реорганизации ведомств Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2026 года № 695
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) республиканское государственное учреждение "Комитет медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Комитет медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" и республиканское государственное учреждение "Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
2) республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем их разделения на республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан и республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерство имеет следующие ведомства:
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
Комитет медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
в разделе "Перечень организаций, находящихся в ведении Министерства":
раздел "Перечень государственных предприятий и государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Перечень республиканских государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай.
2. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.

3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті.
18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті.";
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелердің және мемлекеттік кәсіпорынның тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.

3. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
4. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
6. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
7. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
8. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
9. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
10. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу.
11. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
12. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
13. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
14. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
15. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
16. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
17. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Туркестанской области.
18. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау.
19. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
20. Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Шымкенту.";
дополнить разделом следующего содержания:
"Перечень государственного предприятия и республиканских государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай.

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті.
18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті.
21. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің "Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды сараптау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2026 жылғы 3 тамыздағы
№ 695 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің қайта ұйымдастырылатын аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі

2. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
3. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
4. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
6. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
7. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
8. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
9. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
10. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу.
11. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
12. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
13. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
14. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
15. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
16. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
17. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Туркестанской области.
18. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау.
19. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
20. Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Шымкенту.
21. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан.".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2026 года № 695
Перечень реорганизуемых республиканских государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Абай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.

1. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Абай".
2. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области".
3. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области".
4. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы".
5. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области".

6. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
7. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
8. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
9. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
10. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.

6. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астана" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане".
7. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области".
8. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области".
9. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области".
10. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Жетісу".

11. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
12. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
13. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
14. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
15. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.

11. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области".
12. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области".
13. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области".
14. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области".
15. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области".

16. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
17. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
18. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
19. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
20. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық бақылау комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.

16. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области".
17. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Туркестанской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Туркестанской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Туркестанской области".
18. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по области Ұлытау".
19. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области".
20. Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Шымкенту" путем его разделения на республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета медицинского контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Шымкенту" и республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Шымкенту".
________________________________________