О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года № 1181 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2026 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2026 года № 456
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года № 1181 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2026 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2026 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 7 и 8, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2026 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 1181 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 1 маусымдағы № 456 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2026 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 1181 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2026 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 7 және 8-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов