О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2023 года № 478 "Об утверждении Комплексного плана первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2026 года № 322
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2023 года № 478 "Об утверждении Комплексного плана первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы" следующие изменения:
в Комплексном плане первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы, утвержденном указанным постановлением:
в таблице:
в разделе "Ожидаемые результаты:":
подпункты 4) и 5) изложить в следующей редакции:
"4) увеличение зоны покрытия авиационной техникой (от 33 до 43 единиц) от 38,8 % до 50,6 %;
5) увеличение количества транспортных средств (с 3345 до 4278 единиц) от 66,8 до 85,4 %;";
в разделе "Укрепление материально-технической базы":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1
Приобретение транспортных средств, морских судов и специальной инженерной техники для выполнения работ по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, в том числе используя механизм финансового лизинга
акт приема-передачи
2023 год
МЧС, МНЭ

"Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 478 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 322 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 478 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарында:
кестеде:
"Күтілетін нәтижелер:" деген бөлімде:
4) және 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"4) авиациялық техникамен қамту аймағын 38,8 %-дан 50,6 %-ға дейін ұлғайту (33-тен 43 бірлікке дейін);
"5) көлік құралдарының санын 66,8 %-дан 85,4 %-ға дейін (3345-тен 4278 бірлікке дейін) ұлғайту;";
"Материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі жұмыстарды орындау үшін, оның ішінде қаржы лизингі тетігін пайдалана отырып, көлік құралдарын, теңіз кемелерін және арнайы инженерлік техниканы сатып алу
қабылдау-
беру актісі
2023 жыл
ТЖМ, ҰЭМ