О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2026 года № 135
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l." следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Разрешить Скляру Роману Васильевичу – Первому заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан и Такиеву Мади Токешовичу –Министру финансов Республики Казахстан входить в состав Совета директоров компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l." (Люксембург).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Eurasian Resources Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 27 ақпандағы № 135 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Eurasian Resources Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Роман Васильевич Склярға және Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Мәди Төкешұлы Такиевке "Eurasian Resources Group S.a.r.l." компаниясы (Люксембург) Директорлар кеңесінің құрамына кіруге рұқсат етілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов