О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2023 года № 10 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2025 года № 1044
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2023 года № 10 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
Регламент Правительства Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 36-1 следующего содержания:
"36-1. Проекты, предусматривающие наделение государственных органов новыми функциями, а также их изменение, дополнение и исключение, разрабатываются после проведения анализа c применением реестра функций государственных органов в информационной системе "Государственное планирование (бюджетное планирование).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 10 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 1044 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 10 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің регламенті мынадай мазмұндағы 36-1-тармақпен толықтырылсын:
"36-1. Мемлекеттік органдарға жаңа функциялар беруді, сондай-ақ оларды өзгертуді, толықтыруды және алып тастауды көздейтін жобалар "Мемлекеттік жоспарлау (бюджеттік жоспарлау)" ақпараттық жүйесінде Мемлекеттік органдар функцияларының тізілімін қолдана отырып, талдау жүргізілгеннен кейін әзірленеді.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов