О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 916 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2025 года № 655
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 916 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Прокуратура органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 916 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 655 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫЕТЕДІ:
1. "Прокуратура органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 916 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов