О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 1132 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2025 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2025 года № 555
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 1132 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2025 год" следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2025 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 17-1 и 17-2, следующего содержания:
"
17-1
О рейтинговой деятельности
АРРФР
июль
сентябрь
ноябрь
Хаджиева М.Ж.
17-2
О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам рейтинговой деятельности
АРРФР
июль
сентябрь
ноябрь
Хаджиева М.Ж.
";
дополнить строками, порядковые номера 20, 21 и 22, следующего содержания:
"
20
Об инвестиционных фондах
АРРФР
август
октябрь
декабрь
Хаджиева М.Ж.
21
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности инвестиционных фондов
АРРФР
август
октябрь
декабрь
Хаджиева М.Ж.
22
О внесении изменения в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях
АРРФР
август
октябрь
декабрь
Хаджиева М.Ж.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2025 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 1132 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 21 шілдедегі № 555 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2025 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 1132 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2025 жылға арналған жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1 және 17-2-жолдармен толықтырылсын:
"
17-1
Рейтингтік қызмет туралы
ҚНРДА
шілде
қыркүйек
қараша
М.Ж. Хаджиева
17-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рейтингтік қызмет мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы
ҚНРДА
шілде
қыркүйек
қараша
М.Ж. Хаджиева
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 20, 21 және 22-жолдармен толықтырылсын:
"
20
Инвестициялық қорлар туралы
ҚНРДА
тамыз
қазан
желтоқсан
М.Ж. Хаджиева
21
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инвестициялық қорлардың қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚНРДА
тамыз
қазан
желтоқсан
М.Ж. Хаджиева
22
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне өзгеріс енгізу туралы
ҚНРДА
тамыз
қазан
желтоқсан
М.Ж. Хаджиева
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов