О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" и от 29 декабря 2017 года № 933 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2025 года № 164. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2025 года № 681.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2025 № 681.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности":
в перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктом 78) следующего содержания:
"78) водохранилище Кенгир на реке Кара-Кенгир.";
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.08.2025 № 671.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 және "Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 933 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 20 наурыздағы № 164 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № 681 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2025 № 681 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 78) тармақшамен толықтырылсын:
"78) Қаракеңгір өзеніндегі Кеңгір су қоймасы.";
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2025 № 671 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.08.2025 № 671 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов