Об установлении изъятия из национального режима
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2023 года № 904. Срок действия постановления - действовал в течение двух лет.
Примечание РЦПИ.
Срок действия постановления - действовал в течение двух лет (п.3 постановления).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлттық режимнен алып қоюды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 904 қаулысы. Осы қаулы екі жыл бойы қолданыста болды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қаулының қолданыста болу мерзімі - екі жыл бойы (қаулының 3-т.).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. При осуществлении государственных закупок установить изъятие из национального режима товаров, происходящих из иностранных государств, по перечню согласно приложению к настоящему постановлению (далее – товары), за исключением товаров, не производимых на территории Республики Казахстан.
2. Допустить к участию в государственных закупках товары, произведенные потенциальным поставщиком, находящимся в реестре отечественных производителей товаров, работ и услуг.

1. Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасының аумағында өндірілмейтін тауарларды қоспағанда, осы қаулыға қосымшаға сәйкес тізбе бойынша шет мемлекеттерден шығарылатын тауарларды (бұдан әрі – тауарлар) ұлттық режимнен алып қою белгіленсін.
2. Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді отандық өндірушілердің тізіліміндегі әлеуетті өнім беруші өндірген тауарлардың мемлекеттік сатып алуға қатысуына рұқсат етілсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует в течение двух лет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2023 года № 904
Перечень товаров, происходящих из иностранных государств, подлежащих изъятию из национального режима
№ п/п
Наименование
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
ЕНС ТРУ
1
2
3
4
1.
Бумага, используемая для письма, печати или других графических целей в форматах А3

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және екі жыл бойы қолданыста болады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 13 қазандағы
№ 904 қаулысына
қосымша
Ұлттық режимнен алып қоюға жататын, шет мемлекеттерден шығарылатын тауарлардың тізбесі
Р/с
Атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауар коды
ТЖҚ БНА
1
2
3
4
1.
А3 форматтарында жазу, басып шығару немесе басқа графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын қағаз

4802 56 8000
172314.500.000001
2.
Бумага, используемая для письма, печати или других графических целей в форматах А4
4802 56 2000
172314.500.000002
Расшифровка аббревиатур:
ТН ВЭД ЕАЭС – единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
ЕНС ТРУ – единый номенклатурный справочник товаров, работ и услуг.
_________________

4802 56 8000
172314.500.000001
2.
А4 форматтарында жазу, басып шығару немесе басқа графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын қағаз
4802 56 2000
172314.500.000002
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
ТЖҚ БНА – тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы.