О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 9 декабря 2021 года № 874 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2022 года № 79.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 874 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в пункте 1:
абзац третий подпункта 1) исключить;
абзац третий подпункта 2) исключить;
подпункт 2) пункта 2 исключить;
подпункт 2) пункта 3 исключить;
приложения 2 и 4 исключить.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерiн бекiтудiң кейбiр мәселелерi туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 874 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 79 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 874 қаулысында:
1-тармақта:
1) тармақшаның үшінші абзацы алып тасталсын;
2) тармақшаның үшінші абзацы алып тасталсын;
2-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы "алтыншы абзацтарын;" деген сөздер "алтыншы абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі." деген сөздермен ауыстырылып, 2) тармақша алып тасталсын;
2 және 4-қосымшалар алып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов