Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 916. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2025 года № 655.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.08.2025 № 655.
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2013 года № 916
Натуральные нормы специальных
транспортных средств для транспортного обслуживания
органов прокуратуры
Табель натуральных норм специальных транспортных
средств для транспортного обслуживания
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
№ п/п
Наименование
Натуральные нормы специальных транспортных средств (на базе легковых)
Натуральные нормы специальных транспортных средств (на шасси грузовых автомобилей и пассажирских автобусов)
1
2
3
4
1
Подразделение по надзору за законностью в социально-экономической сфере
Одно транспортное средство на 15 единиц штатной численности подразделения
-
2
Подразделение по надзору за законностью досудебной стадии уголовного процесса
Одно транспортное средство на 10 единиц штатной численности подразделения
-
3
Подразделение по надзору за законностью оперативно-розыскной деятельности
Одно транспортное средство на 6 единиц штатной численности подразделения
-
4
Подразделение по представительству интересов государства в судах
Одно транспортное средство на 9 единиц штатной численности подразделения
-
5
Подразделение специальных прокуроров
Одно транспортное средство на 6 единиц штатной численности подразделения
Передвижная криминалистическая лаборатория
6
Подразделение по надзору за соблюдением прав лиц, задержанных, заключенных под стражу и отбывающих уголовное наказание
Одно транспортное средство на 6 единиц штатной численности подразделения
-
7
Подразделение по информатизации и защите информационных ресурсов
Одно транспортное средство на 6 единиц штатной численности подразделения
-
8
Подразделение по надзору за законностью судебных актов и представительству интересов государства по уголовным делам
Одно транспортное средство на 9 единиц штатной численности подразделения
-
9
Иные оперативные подразделения
Одно транспортное средство на 8 единиц штатной численности подразделения
-
10
Подразделение по обеспечению внутренней безопасности
Одно транспортное средство
-
11
Подразделение внутреннего контроля
Одно транспортное средство
-
12
Транспортные средства общего пользования
Одно транспортное средство
Пять пассажирских автобусов среднего или малого класса;
один грузовой малотоннажный автомобиль
13
Ведомства и учреждения Генеральной прокуратуры, а также представительство Генеральной прокуратуры в городе Алматы
Одно транспортное средство
Один грузовой малотоннажный автомобиль
Табель натуральных норм специальных транспортных
средств для транспортного обслуживания
территориальных органов прокуратуры
п/п
Наименование
Натуральные нормы специальных транспортных средств (на базе легковых)
Натуральные нормы специальных транспортных средств (на шасси грузовых автомобилей и пассажирских автобусов)
1
2
3
4
Областные и приравненные к ним прокуратуры
1
Подразделение по надзору за законностью в социально-экономической сфере
Одно транспортное средство в расчете на 8 единиц штатной численности подразделения
-
2
Подразделение по надзору за законностью досудебной стадии уголовного процесса
Одно транспортное средство в расчете на 8 единиц штатной численности подразделения
-
3
Подразделение по надзору за законностью оперативно-розыскной деятельности
Одно транспортное средство в расчете на 5 единиц штатной численности подразделения
-
4
Подразделение по представительству интересов государства в судах
Одно транспортное средство в расчете на 8 единиц штатной численности подразделения
-
5
Подразделение специальных прокуроров
Одно транспортное средство для руководителей следственных групп
Передвижная криминалистическая лаборатория
6
Подразделение по информатизации и защите информационных ресурсов
Одно транспортное средство в расчете на 8 единиц штатной численности подразделения
-
7
Подразделение по надзору за законностью судебных актов и представительству интересов государства по уголовным делам
Одно транспортное средство в расчете на 8 единиц штатной численности подразделения
-
8
Подразделение по обеспечению внутренней безопасности
Одно транспортное средство
-
9
Иные оперативные подразделения
Одно транспортное средство в расчете на 7 единиц штатной численности подразделения
-
10
Транспортные средства общего пользования
Одно транспортное средство
Один грузовой малотоннажный автомобиль
11
Подразделения Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
Одно транспортное средство
-
Прокуратуры районов (городов) и приравненные к ним
1
Прокуратуры районов (городов) и приравненные к ним
Одно транспортное средство при численности от 35 работников
-
Специализированные прокуратуры
1
Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях
Одно транспортное средство
-
2
Специализированная природоохранная прокуратура
-
Один катер класса "Река-Море"

Прокуратура органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 916 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 655 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2025 № 655 қаулысымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған прокуратура органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 916 қаулысымен
бекітілген
Прокуратура органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдары заттай нормаларының табелі
Р/с
Атауы
Арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары (жеңіл автомобильдер базасында)
Арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары (жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустарының шассилерінде)
1
2
3
4
1
Әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 15 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
2
Қылмыстық процестің сотқа дейінгі сатысында заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 10 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
3
Жедел-іздестіру қызметінде заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 6 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
4
Соттарда мемлекет мүдделеріне өкілдік ету жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 9 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
5
Арнаулы прокурорлар бөлімшесі
Бөлімшенің 6 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
Жылжымалы криминалистік зертхана
6
Ұсталған, қамауға алынған және қылмыстық жазасын өтеп жүрген адамдар құқықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 6 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
7
Ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 6 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
8
Сот актілерінің заңдылығын қадағалау және қылмыстық істер бойынша мемлекет мүдделеріне өкілдік ету жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 9 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
9
Өзге де жедел бөлімшелер
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына бір көлік құралы
-
10
Ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі бөлімше
Бір көлік құралы
-
11
Ішкі бақылау бөлімшесі
Бір көлік құралы
-
12
Жалпы пайдаланудағы көлік құралдары
Бір көлік құралы
Орта немесе шағын сыныпты бес жолаушылар автобусы;
шағын тонналы бір жүк автомобилі
13
Бас прокуратураның, ведомстволары мен мекемелері, сондай-ақ Бас прокуратураның Алматы қаласындағы өкілдігі
Бір көлік құралы
Шағын тонналы бір жүк автомобилі
Прокуратураның аумақтық органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнаулы көлік құралдары заттай нормаларының табелі
Р/с
Атауы
Арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары (жеңіл автомобильдер базасында)
Арнаулы көлік құралдарының заттай нормалары (жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустарының шассилерінде)
1
2
3
4
Облыстық және оларға теңестірілген прокуратуралар
1
Әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
2
Қылмыстық процестің сотқа дейінгі сатысында заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
3
Жедел-іздестіру қызметінде заңдылықты қадағалау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 5 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
4
Соттарда мемлекет мүдделеріне өкілдік ету жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
5
Арнаулы прокурорлар бөлімшесі
Тергеу топтарының басшылары үшін бір көлік құралы
Жылжымалы криминалистік зертхана
6
Ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
7
Сот актілерінің заңдылығын қадағалау және қылмыстық істер бойынша мемлекет мүдделеріне өкілдік ету жөніндегі бөлімше
Бөлімшенің 8 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
8
Ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі бөлімше
Бір көлік құралы
-
9
Өзге де жедел бөлімшелер
Бөлімшенің 7 бірліктен тұратын штат санына есептегенде бір көлік құралы
-
10
Жалпы пайдаланудағы көлік құралдары
Бір көлік құралы
Шағын тонналы бір жүк автомобилі
11
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің бөлімшелері
Бір көлік құралы
-
Аудандардың (қалалардың) прокуратуралары және оларға теңестірілгендер
1
Аудандардың (қалалардың) прокуратуралары және оларға теңестірілгендер
Саны 35 қызметкер болған кезде бір көлік құралы
-
Мамандандырылған прокуратуралар
1
Түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау жөніндегі мамандандырылған прокуратура
Бір көлік құралы
-
2
Мамандандырылған табиғат қорғау прокуратурасы
-
"Өзен-Теңіз" сыныбындағы бір катер