О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1655. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Количество заместителей акима области, городов Астаны, Алматы (ед.)":
в строке "Восточно-Казахстанская" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "ИТОГО": цифры "69" заменить цифрами "70".
2. Акиму Восточно-Казахстанской области:
1) привести свои ранее изданные акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1655 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"Облыстың, Алматы, Астана қалаларының әкімі орынбасарларының саны (бірлік)" деген бағанда:
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ:" деген жолдағы "69" деген сандар "70" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының әкімі:
1) өзінің бұрын шығарған актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов