О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года № 1022 и от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1107. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 және 2004 жылғы 15 желтоксандағы N 1324 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1107 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Kaзaxcтан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 N 1654;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) таблицу приложения 1 изложить в новой редакции:
Регионы
Всего, штатная
численность
(ед.)
Количество заместителей
акима области, городов
Астаны, Алматы (ед.)
1
2
3
Акмолинская

1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынандай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
2) "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат) 1-қосымшаның кестесі мынадай редакцияда жазылсын:
Өңірлер
Барлығы, штат саны
(бірлік)
Облыстың,
Алматы, Астана
қалаларының
әкімі орынбасарларының
саны
(бірлік)
1
2
3
Ақмола