О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года N 272.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2004 года N 272
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.09.2012 № 1207.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.12.2007 N 1260.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года N 545 "О мерах по реализации положений Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов (Гаага, 5 октября 1961 года)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 15, ст. 191):
в пункте 2:
в абзаце пятом слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"Министерство финансов Республики Казахстан - на официальных документах, исходящих из структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан и (или) их территориальных подразделений;".
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.05.2025 № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. В постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 797 "Об утверждении Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 268):
в пункте 2 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры";
в Программе развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005", в строке "Исполнители основных мероприятий", слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы":
в графе 4 "Ответственные за исполнение":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 наурыздағы N 272 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 4 наурыздағы
N 272 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.09.17 № 1207 Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.21 N 1260 Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19 N 1411 Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19 N 1411 Қаулысымен.
5. "Шетелдiк ресми құжаттарды заңдастыруды талап етудiң күшiн жоятын конвенция (Гаага 1961 жылғы 5 қазан) ережелерiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 сәуірдегi N 545 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 15, 191-құжат):
2-тармақта:
бесiншi абзацтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын;
жетiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнен және (немесе) олардың аумақтық бөлiмшелерiнен шығатын ресми құжаттарға;".
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.05.2025 № 320 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. "Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 11 маусымдағы N 797 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 268-құжат):
2-тармақтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасының паспорты" деген 1-бөлімде "Негізгі iс-шараларды орындаушылар" деген жолдағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Орындалуына жауаптылар" деген 4-бағанда:

в строках, порядковые номера 9, 10, 11, 15, 16, 19, слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры".
8. В постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1766 "Об утверждении Комплексной информационной программы по укреплению позитивного имиджа Вооруженных Сил Республики Казахстан и военной профессии на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 594):
в пункте 3 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "информации";
в пункте 4 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н." заменить словами "Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Марченко Г.А.";
в Комплексной информационной программе по укреплению позитивного имиджа Вооруженных Сил Республики Казахстан и военной профессии на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 9 "План мероприятий по реализации программы":
в графе "Ответственные за реализацию":
в строке, порядковый номер 15, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Минкультуры";
в строках, порядковые номера 17, 19, 22, 27, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строке, порядковый номер 25, аббревиатуру "МКИОС" заменить словами "Мининформ, Минкультуры".
9. В постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2003 года N 128 "Об утверждении Программы "Ауыл мектебi на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 5, ст. 59):
в Программе "Ауыл мектебi" на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "План мероприятий по реализации Программы "Ауыл мектебi" на 2003-2005 годы":
в графе 4 "Ответственные за исполнение (реализацию)":
в строках, порядковые номера 20, 22, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строке, порядковый номер 21, аббревиатуру "МКИОС" заменить словами "Минкультуры, Мининформ".
10. В постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2003 года N 155 "О Программе молодежной политики на 2003-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 7, ст. 78):
в пунктах 2, 3, 4 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры";
в Программе молодежной политики на 2003-2004 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "План мероприятий по реализации Программы молодежной политики на 2003-2004 годы":
в графе 4 "Ответственные за исполнение":

реттік нөмiрлерi 9, 10, 11, 15, 16, 19-жолдардағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын.
8. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң және әскери кәсiптiң оң беделiн нығайту жөніндегi 2001-2005 жылдарға арналған кешендi ақпараттық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1766 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 594-құжат):
3-тармақтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Ақпарат" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары И.Н.Тасмағамбетовке" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бiрiншi орынбасары Г.А.Марченкоға" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң және әскери кәсiптiң оң беделiн нығайту жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған кешендi ақпараттық бағдарламада:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары" деген 9-бөлiмде:
"Iске асыруға жауаптылар" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 15-жолдағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 17, 19, 22, 27-жолдардағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 25-жолдағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi, Мәдениетминi" деген сөздермен ауыстырылсын.
9. "Ауыл мектебi" 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 ақпандағы N 128 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 5, 59-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген "Ауыл мектебi" 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Ауыл мектебi" 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"Орындауға (iске асыруға) жауаптылар" деген 4-бағанда:
реттiк нөмiрлерi 20, 22-жолдардағы "МҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 21-жолдағы "МҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi, Ақпаратмині" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. "Жастар саясатының 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 ақпандағы N 155 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 7, 78-құжат):
2, 3, 4-тармақтардағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жастар саясатының 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Жастар саясатының 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"Орындалуына жауаптылар" деген 4-бағанда:

в строках, порядковые номера 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.1, 3.2, 3.4, 3.5, 4.1, 4.2, 4.4, 4.5, 4.6, 5.4, 6.1, 6.2, 8.1, 9.3, 9.4, 10.1, 10.4, 11.1, 11.4, 11.5, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Минкультуры";
в строке, порядковый номер 5.2, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строках, порядковые номера 7.2, 9.1, 10.3, аббревиатуру "МКИОС" заменить словами "Минкультуры, Мининформ".
11. В постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 296 "Об утверждении Программы по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 14, ст. 143):
в пункте 4 слова "Павлова А.С." заменить словами "Марченко Г.А.";
в Программе по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 7 "План мероприятий по реализации Программы по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы":
в графе "Ответственные за исполнение":
в строке, порядковый номер 2.1.5., аббревиатуру "МКИОС" заменить словами "Мининформ, Минкультуры";
в строках, порядковые номера 2.6.3., 5.4.3., 6.1.7., 6.2.7., аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строке, порядковый номер 3.2.3., аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Минкультуры".
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.07.2011 № 747.
13. В постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 838 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 34, ст. 343):
в Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Ответственные за исполнение":
в строках, порядковые номера 3.3.6, 3.3.7, аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
в строке, порядковый номер 9.1, аббревиатуру "МКИОС" заменить словами "Минкультуры, Мининформ".

реттiк нөмiрлерi 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.1, 3.2, 3 4, 3.5, 4.1, 4.2, 4.4, 4.5, 4.6, 5.4, 6.1, 6.2, 8.1, 9.3, 9.4, 10.1, 10.4, 11.1, 11.4, 11.5-жолдардағы "МАКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5.2-жолдағы "МАКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 7.2, 9.1, 10.3-жолдардағы "МАКМ" деген аббревиатура "Мәдениетмині, Ақпаратмині" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. "Қазақстан Республикасында кедейлiктi азайту жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 наурыздағы N 296 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 14, 143-құжат:
4-тармақтағы "А.С.Павловқа" деген сөздер "Г.А.Марченкоға" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында кедейлiктi азайту жөнiндегі 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламада:
"Қазақстан Республикасында Кедейлiктi азайту жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 7-бөлімде:
"Орындауға жауаптылар" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 2.1.5-жолдағы "МАҚМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi, Мәдениетминi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 2.6.3., 5.4.3., 6.1.7., 6.2.7-жолдардағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.2.3-жолдағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген сөзбен ауыстырылсын.
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.07.01 № 747 Қаулысымен.
13. "Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 838 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 34, 343-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"Орындалуына жауаптылар" деген бағанда:
реттiк нөмiрлерi 3.3.6, 3.3.7-жолдардағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 9.1-жолдағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi, Ақпаратминi" деген сөздермен ауыстырылсын.