О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2023 г. № 138
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2025 года № 102
В соответствии с абзацем четвертым пункта 2 статьи 5 статьи 5 для отслеживания перевозок от 19 апреля 2022 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2023 г. № 138 "О сведениях, относящихся к каждой отслеживаемой перевозке объектов отслеживания по территориям двух и более государств – членов Евразийского экономического союза с использованием навигационных пломб и подлежащих учету и хранению в информационных системах национальных операторов государств-членов" следующие изменения:
а) подпункт "б" пункта 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"идентификатор навигационной пломбы;";
б) подпункт "б" пункта 2 после слов "указанные в" дополнить словами "абзаце втором подпункта "б" и".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 102 шешімі
2022 жылғы 19 сәуірдегі Еуразиялық экономикалық одақта Тасымалдарды қадағалау үшін навигациялық пломбаларды қолдану туралы келісімнің 5 бабы 2 тармағының төртінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Навигациялық пломбаларды пайдалана отырып және мүше мемлекеттердің ұлттық операторларының ақпараттық жүйелерінде есепке алуға және сақтауға жататын Еуразиялық экономикалық одаққа мүше екі және одан да көп мемлекеттердің аумақтары бойынша қадағалау объектілерін әрбір бақыланатын тасымалдауға қатысты мәліметтер туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 138 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1-тармақтың "б" тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "навигациялық пломбаның идентификаторы;";
б) 2-тармақтың "б" тармақшасы "көрсетілген" деген сөздерден кейін "б" және" тармақшасының екінші абзацындағы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Б. Сағынтаев