1. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 331 "Об утверждении перечня товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, а также об условиях такого освобождения, включая его предельные сроки".
2. Пункты 24 Решения Комиссии Таможенного союза от 16 июля 2010 г. № 328 "О применении тарифных льгот, полного освобождения от таможенных пошлин, налогов, а также продлении сроков временного ввоза и применении отдельных таможенных процедур при ввозе гражданских пассажирских самолетов".
3. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 370 "О внесении дополнений в Перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, а также об условиях такого освобождения, включая его предельные сроки (утвержден Решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 года № 331)".
4. Подпункт 10 пункта 1 Решения Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 375 "Об отдельных вопросах применения таможенных процедур".
5. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 476 "О сроках полного условного освобождения временно ввезенных транспортных средств, используемых для международных перевозок, и об особенностях их помещения под таможенную процедуру выпуска для внутреннего потребления".
6. Решение Комиссии Таможенного союза от 28 января 2011 г. № 541 "О внесении изменений в Перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, в отношении гражданских пассажирских самолетов".
7. Решение Комиссии Таможенного союза от 19 мая 2011 г. № 660 "О включении в Перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, судов, используемых в качестве накопителей при экспорте нефтепродуктов (код ТН ВЭД ТС 8901)".
8. Решение Комиссии Таможенного союза от 19 мая 2011 г. № 662 "О внесении дополнений в Перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, утвержденный Решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 331, и внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 375".
9. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 июня 2011 г. № 694 "О включении в Перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, плавучих или работающих под водой буровых платформ для проведения геологоразведочных работ".

1.  Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы "Кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлар тізбесін бекіту туралы, сондай-ақ оның шекті мерзімін қоса алғанда, осындай босатудың шарттары туралы" № 331 шешімі.
2.  Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 16 шілдедегі "Тарифтік жеңілдіктерді қолдану, кедендік баждардан, салықтардан толық босату, сондай-ақ уақытша әкелу мерзімдерін ұзарту және азаматтық жолаушылар ұшақтарын әкелу кезінде жекелеген кедендік рәсімдерді қолдану туралы" № 328 шешімінің 2-4-тармақтары.
3.  Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы "Кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлар тізбесіне толықтырулар енгізу туралы, сондай-ақ оның шекті мерзімін қоса алғанда, осындай босату шарттары туралы (Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешімімен бекітілген)" № 370 шешімі.
4.  Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі "Кедендік рәсімдерді қолданудың жекелеген мәселелері туралы" №375 шешімінің 1-тармағының 10-тармақшасы.
5.  Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 476 "Халықаралық тасымалдар үшін пайдаланылатын уақытша әкелінген көлік құралдарын толық шартты түрде босату мерзімдері туралы және оларды ішкі тұтыну үшін шығарудың кедендік рәсімімен орналастыру ерекшеліктері туралы" шешімі.
6.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 541 "Азаматтық жолаушылар ұшақтарына қатысты кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
7.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 19 мамырдағы № 660 "Мұнай өнімдерін экспорттау кезінде жинақтаушы ретінде пайдаланылатын кедендік баждарды, салықтарды, соттарды төлеуден толық шартты түрде босата отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне енгізу туралы" шешімі (КО СЭҚ ТН коды 8901).
8.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 19 мамырдағы № 662 "Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешімімен бекітілген Кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне толықтырулар енгізу және Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 375 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
9.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 22 маусымдағы № 694 "Геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін кедендік баждарды, салықтарды, қалқымалы немесе су астында жұмыс істейтін бұрғылау платформаларын төлеуден толық шартты түрде босата отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне енгізу туралы" шешімі.

10. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 июня 2011 г. № 695 "О внесении изменений в решения Комиссии Таможенного союза в отношении временно ввозимых морских паромов".
11. Решение Комиссии Таможенного союза от 23 сентября 2011 г. № 793 "О внесении дополнений в Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 года № 331 и Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 года № 375".
12. Пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 мая 2012 г. № 50 "О внесении изменений в Решения Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 года № 130, от 16 июля 2010 года № 328, от 18 июня 2010 года № 331".
13. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 124 "О внесении изменений в отдельные решения Комиссии Таможенного союза в отношении временно ввозимых культурных ценностей".
14. Пункт 3 изменений, вносимых в отдельные решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 125 "О приведении договорно-правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства в соответствие с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Таможенного союза и Единым таможенным тарифом Таможенного союза, утвержденными Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54").
15. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 декабря 2012 г. № 265 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Таможенного союза и Единый таможенный тариф Таможенного союза в отношении морских паромов и Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 331".
16. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июня 2013 г. № 132 "О внесении изменения в Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 331 в отношении морских пассажирских судов, временно ввозимых на таможенную территорию Таможенного союза с целью их использования в качестве плавучих гостиниц в период проведения XXII Олимпийских зимних игр и XI Паралимпийских зимних игр 2014 года в г. Сочи".
17. Пункт 3 изменений, вносимых в отдельные решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии (приложение к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 июня 2013 г. № 140 "О внесении изменений в отдельные решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии и об одобрении проекта решения Совета Евразийской экономической комиссии").

10.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 22 маусымдағы № 695 "Уақытша әкелінетін теңіз паромдарына қатысты Кеден одағы комиссиясының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
11.  Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 793 "Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешіміне және Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 375 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімі.
12.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 50 "Кеден одағы комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 130, 2010 жылғы 16 шілдедегі № 328, 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің 3-тармағы.
13.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 124 "Уақытша әкелінетін мәдени құндылықтарға қатысты Кеден одағы комиссиясының жекелеген шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
14.  Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының жекелеген шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешімімен бекітілген "Кеден одағының және Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына және Кеден Одағының Бірыңғай кедендік тарифіне сәйкес келтіру туралы" Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 125 шешіміне № 1-қосымша").
15.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 265 "Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына және Кеден одағының теңіз паромдарына қатысты бірыңғай кедендік тарифіне және Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
16.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2013 жылғы 18 маусымдағы №132 "2014 жылы Сочи қаласында XXII қысқы Олимпиадалық ойындарын және XI қысқы Паралимпиада ойындарын өткізу кезеңінде қалқымалы қонақүйлер ретінде пайдалану мақсатында Кеден одағының кедендік аумағына уақытша әкелінетін теңіз жолаушылар кемелеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 331 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
17.  Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның жекелеген шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы ("Кеден одағы мен Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының жекелеген шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесі шешімінің жобасын мақұлдау туралы" Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 140 шешіміне қосымша).

18. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 13 декабря 2013 г. № 101 "О внесении изменений в отдельные решения Комиссии Таможенного союза в отношении временно ввозимых гражданских пассажирских самолетов с массой пустого снаряженного аппарата более 120 000 кг".
19. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 31 января 2014 г. № 6 "О внесении изменения в перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов, в отношении отдельных видов гражданских пассажирских самолетов".
20. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 4 марта 2014 г. № 20 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза в отношении временно ввозимых отдельных видов гражданских грузовых самолетов".
21. Пункт 2 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 15 августа 2014 г. № 57 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза в отношении отдельных видов турбовинтовых гражданских пассажирских самолетов".
22. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 г. № 61 "О внесении изменения в Перечень категорий товаров, в отношении которых устанавливаются более продолжительные, чем установленные Таможенным кодексом Таможенного союза, предельные сроки временного ввоза".
23. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 24 "О внесении изменения в перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов".
24. Пункт 2 изменений, вносимых в решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2015 г. № 109 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза, Евразийской экономической комиссии и Высшего Евразийского экономического совета в связи с изменением единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза").
25. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15 сентября 2015 г. № 116 "О внесении изменения в перечень категорий товаров, в отношении которых устанавливаются более продолжительные, чем установленные Таможенным кодексом Таможенного союза, предельные сроки временного ввоза".
26. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 г. № 110 "О внесении изменения в перечень товаров, временно ввозимых с полным условным освобождением от уплаты таможенных пошлин, налогов".
27. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2016 г. № 128 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза в отношении морских судов-трубоукладчиков".

18.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 101 "Бос жарақталған аппараттың массасы 120 000 кг-нан асатын уақытша әкелінетін азаматтық жолаушылар ұшақтарына қатысты Кеден одағы комиссиясының жекелеген шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
19.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 6 "Азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
20.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 20 "Уақытша әкелінетін азаматтық жүк ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
21.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 57 "Турбовинтті азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің 2-тармағы.
22.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 61 "Уақытша әкелудің шекті мерзімдері Кеден одағының Кеден кодексінде белгіленгеннен ұзағырақ болып белгіленетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
23.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 24 "Кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босатыла отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
24.  Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы ("Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының өзгеруіне байланысты Кеден одағы комиссиясының, Еуразиялық экономикалық комиссияның және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 109 шешіміне № 1-қосымша).
25.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 116 "Уақытша әкелудің шекті мерзімдері Кеден одағының Кеден кодексінде белгіленгеннен ұзағырақ болып белгіленетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
26.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 110 "Кедендік баждарды, салықтарды төлеуден толық шартты түрде босата отырып, уақытша әкелінетін тауарлардың тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
27.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 128 "Теңіз құбырын төсейтін кемелерге қатысты Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

28. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2016 г. № 138 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза в отношении временно ввозимых отдельных видов турбовинтовых гражданских пассажирских самолетов".
29. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 декабря 2016 г. № 140 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2015 г. № 88 в отношении временно ввозимых отдельных видов гражданских пассажирских самолетов".
30. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 10 ноября 2017 г. № 76 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза в отношении отдельных видов гражданских пассажирских самолетов".
31. Подпункт "л" пункта 1 изменений, вносимых в решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии (приложение к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 ноября 2017 г. № 147 "О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 375 и Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30").
32. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 20 декабря 2017 г. № 109 "О некоторых вопросах применения таможенной процедуры временного ввоза (допуска)".
33. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2018 г. № 72 "О внесении изменения в перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".
34. Абзац пятый пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 декабря 2018 г. № 203 "О некоторых вопросах применения таможенных процедур".
35. Пункт 1 и подпункт "б" пункта 2 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 29 апреля 2019 г. № 48 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии в отношении отдельных видов гражданских пассажирских самолетов".
36. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 8 августа 2019 г. № 81 "О внесении изменения в перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".

28.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 138 "Уақытша әкелінетін турбовинтті азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
29.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 88 "Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне және Уақытша әкелінетін азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
30.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 76 "Азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
31.  Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының "л" тармақшасы (Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2017 жылғы 14 қарашадағы № 147 "Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі №375 шешіміне және Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне қосымша).
32.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 109 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсімін қолданудың кейбір мәселелері туралы" шешімі.
33.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 72 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуы және пайдаланылуы кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей-ақ жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
34.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 203 "Кедендік рәсімдерді қолданудың кейбір мәселелері туралы" шешімінің 1-тармағының бесінші абзацы.
35.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі "Азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" № 48 шешімінің 1-тармағы және 2-тармағының "б" тармақшасы.
36.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 81 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуға және пайдалануға кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

37. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 8 августа 2019 г. № 83 "О внесении изменения в перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".
38. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2019 г. № 123 "О внесении изменения в Перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".
39. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2019 г. № 124 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Совета Евразийской экономической комиссии в отношении низкообогащенного урана и транспортных упаковочных контейнеров".
40. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2019 г. № 125 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Совета Евразийской экономической комиссии в отношении морских судов".
41. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 29 апреля 2020 г. № 45 "О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 20 декабря 2017 г. № 109".
42. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2020 г. № 119 "О внесении изменений в перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".
43. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 29 января 2021 г. № 2 "О внесении изменения в перечень категорий товаров, временное нахождение и использование которых на таможенной территории Евразийского экономического союза в соответствии с таможенной процедурой временного ввоза (допуска) допускаются без уплаты ввозных таможенных пошлин, налогов".
44. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 апреля 2021 г. № 43 "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии".
45. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2022 г. № 42 (ДСП) "О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Совета Евразийской экономической комиссии в отношении отдельных видов гражданских пассажирских самолетов".

37.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 83 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуға және пайдалануға кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
38.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 123 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуға және пайдалануға кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
39.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің төмен байытылған уран мен көліктік буып-түю контейнерлеріне қатысты кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
40.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 125 "Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің теңіз кемелеріне қатысты кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
41.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 45 "Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
42.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 119 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуға және пайдалануға кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
43.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 2 "Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында уақытша болуға және пайдалануға кедендік әкелу баждарын, салықтарын төлемей жол берілетін тауарлар санаттарының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
44.  Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 43 "Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
45.  Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 42 (ҚБП) "Азаматтық жолаушылар ұшақтарының жекелеген түрлеріне қатысты Кеден одағы комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.