О внесении изменения в пункт 2 Решения Евразийского межправительственного совета от 10 апреля 2020 г. № 2
Решение Евразийского Межправительственного Совета от 26 октября 2023 года № 4.
В целях реализации статьи 3 Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза от 16 октября 2015 года и на основании пункта 1 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Евразийский межправительственный совет решил:
В абзаце первом пункта 2 Решения Евразийского межправительственного совета от 10 апреля 2020 г. № 2 "О внесении изменения в Решение Евразийского межправительственного совета от 12 августа 2016 г. № 5 и о применении сертификата о происхождении серийной продукции" слова "31 декабря 2023 г." заменить словами "31 декабря 2025 г.".
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыркызской
Республики
От Российской
Федерации

Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімінің 2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2023 жылғы 26 қазандағы № 4 шешімі.
2015 жылғы 16 қазандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында тауарларды әкелу мен олардың айналымының кейбір мәселелері туралы хаттаманың 3-бабын іске асыру мақсатында және 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 1-тармағы негізінде Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 2 "Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы және сериялық өнімнің шығарылған жері туралы сертификатты қолдану туралы" шешімінің 2-тармағының бірінші абзацындағы "2023 жылғы 31 желтоқсан" деген сөздер "2025 жылғы 31 желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан