Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 6 мая 2026 года № 3
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Чингирлауской районной территориальной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Чингирлауского района согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Чингирласукого района согласно приложению № 2 к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
- направление настоящего решения в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
- размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Чингирлауского района;
- принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего решения.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района М. Умралеев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Чингирлауской районной
территориальной
избирательной комиссии
_____________Калиев Н.

Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімінің кейбір шешімдері осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы заңнамамен белгіленген тәртіпте:
- осы шешімді ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
- осы шешімді Шыңғырлау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
- осы шешімнен туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірәлиев
КЕЛIСIЛДI
Шыңғырлау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_
____________Н. Қалиев

4 мая 2026 год.
Приложение № 1 к решению
акима Чингирлауского района
от 6 мая 2026 года № 3
Избирательные участки на территории Чингирлауского района
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
№ 399
села Акбулак, Котантал
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица К. Сағырбаев № 238а, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
2
№ 402
села Алмазный, Аккудук
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Алмазненский сельский округ, село Алмазный, улица Жоламан Тіленшіұлы № 184, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
3

4 мамыр 2026 жыл.
Шыңғырлау ауданы әкімінің
2026 жылғы 6 мамырдағы
№ 3 шешіміне № 1 қосымша
Шыңғырлау ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi
Сайлау учаскелерiнiң нөмiрлерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
Орналасқан жері
1
№ 399
Ақбұлак, Қотантал ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, К. Сағырбаев көшесі № 238а, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
2
№ 402
Алмаз, Аққұдык ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылдық округі, Алмаз ауылы, Жоламан Тіленшіұлы № 184 көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
3

404
село Сегизсай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Сегизсай, без улицы, № 43, здание коммунального государственного учреждения "Сегизсайская основная средняя школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
4
405
село Ащысай, населенный пункт Мырзагара, разъезд Тузово, село Жинишке
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Ащысай, улица К. Байгалиев, № 8, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
5
408
село Амангельды, село Талдысай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Ащесайский сельский округ, село Амангельды, улица Ардагерлер, № 9, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
6
409
село Актау, село Торыатбас
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Актау, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
7
411
село Ардак
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Ардакский сельский округ, село Ардак, улица Жастар, № 14, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
8
412
село Карагаш, село Каргалы
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Карагаш, улица Хамитова, № 30, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Қуағаш" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
9
413
село Кайынды
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Карагашский сельский округ, село Кайынды,улица Д. Хамитов, № 12, здание коммунального государственного учреждения "Кайиндинская начальная образовательная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
10

404
Сегiзсай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Сегiзсай ауылы, көше жоқ, № 43, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Сегізсай негізгі орта бiлiм беретiн мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты
4
405
Ащысай ауылы, Мырзағара елдi мекенi, Тузов разъездi, Жiңiшке ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Қ. Байғалиев көшесi, № 8, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты
5
408
Амангелдi ауылы, Талдысай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылдық округі, Амангелдi ауылы, Ардагерлер көшесі, № 9, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты
6
409
Ақтау ауылы, Торыатбас ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Белогорка ауылы, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйiнiң ғимараты
7
411
Ардақ ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылдық округі, Полтава ауылы, Жастар көшесі, № 14, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйiнiң ғимараты
8
412
Қарағаш ауылы, Қарғалы ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылы, Хамитов көшесі, № 30, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Қуағаш негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
413
Қайыңды ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылдық округі, Қайыңды ауылы, Д. Хамитов көшесі, № 12, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Қайыңды бастауыш бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты
10

414
село Аксуат
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Карагашский сельский округ, село Аксуат, улица Нармағанбет, № 10, здание коммунального государственного учреждения "Аксуатская основная средняя школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
11
№ 417
село Шоктыбай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шоктыбай, улица Бейбітшілік № 6, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
12
№ 418
села Урысай, Кызылкуль, Жанакуш
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Урысай, улица Достық № 23а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
13
№ 419

414
Ақсуат ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Нармағанбет көшесі, № 10, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Ақсуат негізгі орта бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты
11
№ 417
Шоқтыбай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шоқтыбай ауылы, Бейбітшілік № 6 көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
12
№ 418
Ұрысай, Қызылкөл, Жаңакүш ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Ұрысай ауылы, Достық № 23а көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
13
№ 419

дома улицы Амангельды, дома улицы Д. Хамитов, дома улицы М. Маметова, дома улицы Р. Каймулдиев, улица Л. Қылышев № 113-171, № 116-188 дома, дома улицы М. Ержанов, улица Жеңіс № 12, № 21 дома, дома улицы генерал Иван Панфилов в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Амангельды № 57, здание физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения Спорт клуб "Шынгырлау" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
14
№ 420
село Акшат
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акшатский сельский округ, село Акшат, улица Б. Мұхамбетов № 50а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
15
№ 422
дома улицы Бөкенбай батыр, дома улицы С. Искалиев, дома улицы С. Датұлы, дома улицы Бауыржан Момышұлы, дома улицы Ғ. Тоқай, дома улицы Достық, дома улицы А. Тихоненко, дома улицы Қ. Рахимова, дома улицы Ә. Молдағұлова, дома улицы Елек өзен жағалауы, дома улицы Г. Шевцов, дома улицы Тәуелсіздік в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица С. Датұлы № 108, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
16
№ 423
дома улицы И. Тайманов, дома улицы Мұратбаев, дома улицы Қуантаев, дома улицы Алтын Орда, улица Л. Қылышев № 2-124, 1-107 дома, улица Амангельды № 70/1-88, 59-71 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Л. Қылышев № 101а, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Чингирлауского района" управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области
17
№ 424
дома улицы Ж. Казимов, дома улицы Қазақстан, дома улицы Көкжайлау, дома улицы Ақсай, дома улицы Бейбітшілік, улица М. Өтемісов № 18/1-60, № 91/1-103 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица И. Тайманов № 90б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
18
№ 425

Шыңғырлау ауылындағы Амангельды көшесіндегі үйлер, Д. Хамитов көшесіндегі үйлер, М. Маметова көшесіндегі үйлер, Р. Каймулдиев көшесіндегі үйлер, Л. Қылышев көшесі № 113-171, № 116-188 үйлері, М. Ержанов көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесі № 12, № 21 үйлері, генерал Иван Панфилов көшесіндегі үйлер
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Амангельды № 57 көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау" спорт клубы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимараты
14
№ 420
Ақшат ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақшат ауылдық округі, Ақшат ауылы, Б. Мұхамбетов № 50а көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
15
№ 422
Шыңғырлау ауылындағы Бөкенбай батыр көшесіндегі үйлер, С. Искалиев көшесіндегі үйлер, С. Датұлы көшесіндегі үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі үйлер, Ғ. Тоқай көшесіндегі үйлер, Достық көшесіндегі үйлер, А. Тихоненко көшесіндегі үйлер, Қ. Рахимова көшесіндегі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесіндегі үйлер, Елек өзен жағалауы көшесіндегі үйлер, Г. Шевцов көшесіндегі үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі үйлер
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, С. Датұлы № 108 көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
16
№ 423
Шыңғырлау ауылындағы И.Тайманов көшесіндегі үйлер, Мұратбаев көшесіндегі үйлер, Қуантаев көшесіндегі үйлер, Алтын Орда көшесіндегі үйлер, Л. Қылышев көшесі № 2-124, 1-107 үйлері, Амангельды көшесі № 70/1-88, 59-71 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Л. Қылышев № 101а көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шыңғырлау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
17
№ 424
Шыңғырлау ауылындағы Ж. Казимов көшесіндегі үйлер, Қазақстан көшесіндегі үйлер, Көкжайлау көшесіндегі үйлер, Ақсай көшесіндегі үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі үйлер, М. Өтемісов № 18/1-60, № 91/1-103 үйлер
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, И. Тайманов № 90б көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
18
№ 425

дома улицы Д. Бесчасов, дома улицы Маршал Жуков, дома улицы Шоқайтерек, дома улицы Ынтымақ, дома улицы Тыңигерушілер, дома улицы Жеңіс, дома улицы Ю. Гагарин, дома улицы Астана, дома улицы Қонақай, дома улицы Сарқырама, дома улицы Торыатбас, дома улицы Аққұм, улица М. Өтемісов № 2а-12а1, № 3, № 9/1, № 55, № 91 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица М. Өтемісов № 14, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
19
№ 426
дома улицы Мұхамбетов, дома улицы Х. Доспанова, дома улицы А. Тасмағамбетов, дома улицы С. Жақсығалиев, дома улицы А. Құнанбаев, улицы Жайық в селе Шынгырлау, село Аксогым
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица А. Құнанбаев № 1, здание дома культуры "Дән" государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
Приложение № 2 к решению
акима Чингирлауского района
от 6 мая 2026 года № 3
Перечень некоторых утративших силу решений акима Чингирлауского района
1. Решение акима Чингирлауского района от 11 декабря 2018 года № 30 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5429);
2. Решение акима Чингирлауского района от 29 декабря 2022 года № 218 "О внесении изменений в решение акима Чингирлауского района от 11 декабря 2018 года № 30 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31385).

Шыңғырлау ауылындағы Д.Бесчасов көшесіндегі үйлер, Маршал Жуков көшесіндегі үйлер, Ынтымақ көшесіндегі үйлер, Тыңигерушілер көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесіндегі үйлер, Ю. Гагарин көшесіндегі үйлер, Астана көшесіндегі үйлер, Қонақай көшесіндегі үйлер, Сарқырама көшесіндегі үйлер, Торыатбас көшесіндегі үйлер, Аққұм көшесіндегі үйлер, М. Өтемісов көшесі № 2а-12а1, № 3, № 9/1, № 55, № 91 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, М. У Өтемісов № 14 көшесі, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
19
№ 426
Шыңғырлау ауылындағы Мұхамбетов көшесіндегі үйлер, Х. Доспанова көшесіндегі үйлер, А. Тасмағамбетов көшесіндегі үйлер, С. Жақсығалиев көшесіндегі үйлер, А. Құнанбаев көшесіндегі үйлер, Жайық көшесіндегі үйлер, Ақсоғым ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, А. Құнанбаев № 1 көшесі, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Дән" мәдениет үйінің ғимараты
Шыңғырлау ауданы әкімінің
2026 жылғы 6 мамырдағы
№ 3 шешіміне № 2 қосымша
Шыңғырлау ауданы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Шыңғырлау ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 30 "Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5429 тіркелген);
2. Шыңғырлау ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 218 "Шыңғырлау ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 30 "Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31385 тіркелген).