О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 37-1 "О бюджете Казталовского сельского округа Казталовского района на 2026-2028 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2026 года № 43-1
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 26 декабря 2025 года № 37 - 1 "О бюджете Казталовского сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Казталовского сельского округана 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 803 тысячи тенге:
налоговые поступления – 80 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 803 тысяча тенге;
2) затраты – 141 984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 181 тысяча тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-1 "2026-2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Казталов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 тамыздағы № 43-1 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-1 "2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Казталов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 803 мың теңге:
салықтық түсімдер – 80 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 803 мың теңге;
2) шығындар – 141 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 181 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 181 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;