О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-2 "О районном бюджете на 2026 - 2028 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 марта 2026 года № 44-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-2 "О районном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 294 761 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 257 323 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 25 344 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 1 011 094 тысячи тенге;
2) затраты – 3 059 102 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 322 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 363 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 041 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 217 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -217 337 тысяч тенге:
поступление займов – 71 363 тысячи тенге;
погашение займов – 386 027 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97 327 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение к решению
Жанибекского районного
маслихата от 23 декабря
2025 года № 42-2
Приложение 1 к решению
Жанибекского районного
маслихата от 6 марта
2026 года № 44-1
Районный бюджет на 2026 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 44-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2 "2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 294 761 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 257 323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 011 094 мың теңге;
2) шығындар – 3 059 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 322 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 041 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 217 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 217 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 71 363 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 386 027 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 97 327 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 42-2 шешіміне қосымша
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 6 наурыздағы
№ 44-1 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы