О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 23 декабря 2026 года № 19/203–VIII "О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2026 года № 25/256-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихата района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Ново- Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2026 года № 19/203–VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ново-Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 034,0 тысяч теңге:
налоговые поступления – 16 603,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 92 431,0 тысяч теңге;
2) затраты – 111 071,8 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч теңге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1037,8 тысяч теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1037,8 тысяч теңге:
поступление займов – 0,0 тысяч теңге;
погашение займов – 0,0 тысяч теңге;

Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/203–VIII "2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 14 шілдедегі № 25/256-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихаты 2026 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/203–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 110 034,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 603,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi  – 92 431,0 мың теңге;
2) шығындар –  111 071,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтер жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 1037,8 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1037,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1037,8 тысяч теңге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж.Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 14 июля 2026 года №25/256-
VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 23 декабря 2025 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1037,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж.Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы
мәслихатының
2026 жылғы 14 шілдедегі
№25/256-VIII
шешіміне қосымша
Үлкен Нарын ауданы
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы