О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 18 декабря 2025 года № 26-2/VIII "О районном бюджете района Самар на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2026 года № 31-2/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар от 18 декабря 2025 года № 26-2/VIII "О районном бюджете района Самар на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 292 680,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 523 249,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 505,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 186,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 988 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 292 680,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 832,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 050,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 218,0 тенге;
4) дефицит бюджета – -118 832,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 118 832,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 28 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 560 645,0 тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2026 год в сумме 30 640,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение к решению
маслихата района Самар

Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 26-2/VIII "2026-2028 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 31-2/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 26-2/VIII "2026-2028 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 7 292 680,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 523 249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 505,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 26 186,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 988 827,0 мың теңге;
2)шығындар – 7 292 680,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 118 832,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 050,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 218,0 теңге;
4)бюджет тапшылығын қаржыландыру – -118 832,0 мың теңге
5)бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 832,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 218,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 560 645,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 30 640,0 мың теңге сомада бекітілсін.";
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының