О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 34/366-VІІI "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2026 года № 36/396-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 34/366-VІIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 102788,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 289,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93499,0 тысяч тенге;
2) затраты – 104102,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 314,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 314,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 314,8 тысяч тенге.
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 34/366–VІІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 36/396-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқандағы №34/366-VІІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 102788,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 289,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93499,0 мың теңге;
2) шығындар – 104102,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 314,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 314,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 314,8 мың теңге.
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.