Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 28 апреля 2026 года № 94
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 94 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" публичного сервитут для строительства газопроводной ветки автоматизированной газораспределительной станции "Г.Муратбаев" и анодного заземляющего проводника без изъятия земельных участков у землепользователей на земельный участок площадью 0,5563 гектара сроком на 5 (пять) лет согласно приложению к настоящему постановлению.
Земельный участок расположен на территории сельского округа Актобе.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына "Ғ.Мұратбаев" автоматты газ тарату стансасының газ құбыры тармағын және анодты жерге тұйықтау өткізгішін салуға қауымдық сервитут белгілеу үшін жердің жер пайдаланушыларынан алып қоймастан 0,5563 гектар жер учаскесіне 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі аумағында орналасқан.