О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 47-255-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 13 февраля 2026 года № 49-261-VІІІ
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие измененияв решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 47-255-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардарана 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 913 295 тысяч тенге:
налоговые поступления – 912 873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 1 012 904 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -99 609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 99 609 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекована 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 000 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 175 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 814 тысяч тенге;
2) затраты – 138 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 502 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 145 823 тысяч тенге:
налоговые поступления – 48 012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 47-255-VІІІ "2026-2028 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 49-261-VІІІ шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2026 жылғы 25 желтоқсандағы № 47-255-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 913 295 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 912 873 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 1 012 904 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99 609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 609 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 138 000 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 40 011 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 175 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 97 814 мың теңге;
2) шығындар – 138 502 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -502 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 502 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 145 823 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 48 012 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 121 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 13 февраля
2026 года № 49-255-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 25 декабря
2025 года № 47-255-VIII
Бюджет города Шардара на 2026 год
Коды бюджетной классификации
Наименование расходов
Финансовый план на год
I. ДОХОДЫ

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2026 жылғы 13 ақпандағы
№49-261-VIII шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№47-255-VIII шешіміне 1 қосымша
Шардара қаласының 2026 жылға арналған бюджеті
Бюджеттік сыныптама кодтары
Атауы
Бір жылға арналған қаржы жоспары
I. КІРІСТЕР