О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 35-242/VІІІ "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 28 января 2026 года № 37-258/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года №35-242/VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2026-2028годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 годы следующих объемах:
1) доходы –23 407 268тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 312 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 560 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 7 091 188 тысяч тенге;
2) затраты – 24 523 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 52 322 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 17 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 622 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1063 880 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 063 880 тысяч тенге:
поступления займов – 17 300 тысяч тенге;
погашение займов – 69 622 тысяч тенге;

Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-242/VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 37-258/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №35-242/VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оныңішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 23 407 268 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 312 520 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 7 091 188 мың теңге;
2) шығындар – 24 523 470 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 52 322 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 622 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 063 880 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 063 880 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 69 622 мың теңге;