О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2025 года № 36-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2026-2028 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 17 июня 2026 года № 41-3
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2026 года № 36-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 960 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101 353 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 142 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 854 984 тысяч тенге;
2) затраты – 995 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 35 340 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 340 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 790 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 073 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192 532 тысяч тенге;
2) затраты – 209 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 295 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 295 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тасшагильского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 36-4 "2026-2028 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 маусымдағы № 41-3 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 36-4 "2026-2028 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 960 519 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101 353 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 142 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 854 984 мың теңге;
2) шығындар – 995 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 35 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 340 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 340 мың теңге.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 203 790 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 192 532 мың теңге;
2) шығындар – 209 085 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 295 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 295 мың теңге.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Тасшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: