Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 мая 2026 года № 234-VIII
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Методики расчета тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов, утвержденной приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:

Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 234-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабының 3 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 бұйрығымен бекітілген Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесіне сәйкес, Исатай аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Исатайского районного маслихата А. Рахметов
Приложение к решению
Исатайского районного
маслихата от 12 мая 2026 года
№ 234-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Наименование

1. Исатай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихатының төрағасы А. Рахметов
Исатай аудандық мәслихатының
2026 жылғы 12 мамырдағы
№ 234-VIII шешіміне қосымша
Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы