О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 34-7 "Об утверждении бюджета сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4 июня 2026 года № 40-12
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 34-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 396,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 842,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 267,6 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 226,6 тысяч тенге;
2) затраты – 64 398,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,3 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -2,3 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-7 "2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2026 жылғы 4 маусымдағы № 40-12 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 396,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 842,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 267,6 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56 226,6 мың теңге;
2) шығындар – 64 398,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,3 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -2,3 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата района Магжана Жумабаева Е. Бакиров
Приложение
к решению маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области от 4 июня 2026 года № 40-12
Приложение 1
к решению маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 34-7
Бюджет сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихат төрағасының міндеттерін уақытша атқарушы Е. Бәкіров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2026 жылғы
4 маусымдағы № 40-12
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы
24 желтоқсандағы № 34-7
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы