О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 37/556 "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2026 года № 39/584
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 37/556 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 64 877 тысяч тенге:
налоговые поступления - 11 043 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 795 тысяч тенге;
специальный поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 52 843 тысяч тенге;
2) затраты - 64 914,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 37,8 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - - 37,8 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 37,8 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 37,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в расходах бюджета Ясновского сельского округа на 2026 год возврат неиспользованных целевых трансфертов из районного бюджета, сложившихся на 1 января 2026 года в сумме 1,0 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Ясновского сельского округа на 2026 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2026 года в сумме 36,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4, согласно приложению 4 к настоящему решению.

"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/556 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 39/584 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/556 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының 2026-2028 жылдарға арналған Ясновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64 877 мың тенге:
салық түсімдері - 11 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 795 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 52 843 мың теңге;
2) шығындар - 64 914,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 тысяч тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 тысяч тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 37,8 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - - 37,8 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 37,8 мың теңге.";
1-1-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1.1. Ясновка ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде шығындар 2026 жылдың 1 қаңтарына пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді 1,0 мың теңге сомасында қайтару 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1.2 Ясновка ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде шығындар 2026 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 36,8 мың теңге сомасында қайтару 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.