О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 24 декабря 2025 года № 37/545 "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2026 года № 39/573
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 37/545 "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 605 тысяч тенге:
налоговые поступления - 7 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27 360 тысяч тенге;
2) затраты - 36 418,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 813,5 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - - 813,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 813,5 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 813,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в расходах бюджета Волошинского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат неиспользованных целевых трансфертов, выделенных в 2025 финансовом году из районного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 813,4 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению;

"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/545 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 39/573 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/545 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Волошинка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 605 мың теңге:
салықтық түсімдер - 7 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 27 360 мың теңге;
2) шығыстар - 36 418,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 813,5 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - - 813,5 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 813,5 мың теңге:
кредиттер түсімі - 0 мың теңге;
несиені өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары - 813,5 мың теңге.";
1-1-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1 Қаржы жылының басында қалыптасқан бос қаражат есебінен, Волошинка ауылдық округі бюджетінің шығыстарында 2025 жылы аудандық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 0,1 мың теңге сомасында 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2 Волошинка ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басында жинақталған бюджет қаражатының бос қалдықтарынан 813,4 мың теңге сомасында шығыстар 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;