О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2025 года № 36-15 "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2026 года № 39-9
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2025 года № 36-15 "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2026-2028 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 634,4 тысячи тенге:
налоговые поступления – 42 599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 077 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 430,4 тысячи тенге;
2) затраты – 115 625,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 990,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 990,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 990,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-15 "2026-2028 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 39-9 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-15 "2026-2028 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 634,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 42 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 077 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 430,4 мың теңге;
2) шығындар – 115 625,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0: бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 990,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 990,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 990,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының