Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 176 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Құсайын
Қаулыға қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орындары
Астраханка ауылдық округі
1
Астраханка ауылы
"Виктория" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Аралағаш ауылдық округі
2
Аралағаш ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимараты
3
Рублевка ауылы
"Иван Зенченко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Власовка ауылдық округі
4
Власовка ауылы
"ПерекрҰсток" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Григорьевка ауылдық округі
5
Трудовое ауылы
"Әлия" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Ивановка ауылдық округі
6
Ивановка ауылы
"Меркурий" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Қиялы ауылдық округі
7
Қиялы ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимараты
8
Қиялы ауылы
"Киялинский элеватор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Лесной ауылдық округі
9
Ленинское ауылы
"Астана" дүкені ғимаратының жанындағы аумақ (келісім бойынша)
10
Дайындық ауылы
"Дайындық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің дүкені жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Полтавка ауылдық округі
11
Полтавка ауылы
"Полтавское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Смирново ауылдық округі
12
Смирново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылғы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы аумақ
13
Смирново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты жанындағы аумақ
14
Смирново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Балапан бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы аумақ
Тоқшын ауылдық округі
15
Тоқшын ауылы
"Кулинария" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
16
Камышлово ауылы
"Омарова" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
17
Тюменка ауылы
"Медведев" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Шағалалы ауылдық округі
18
Шағалалы ауылы
"Шағалалы дәрігерлік амбулатория" "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы аумақ
19
Степное ауылы
"Степной дворик" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
Черкасское ауылдық округі
20
Черкасское ауылы
"Береке" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)
21
Добровольское ауылы
"Рыбка" дүкенінің жанындағы аумақ (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2026 года № 176
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Құсайын
Приложение к постановление
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
Астраханский сельский округ
1
село Астраханка
Территория, прилегающая к магазину "Виктория" (по согласованию)
Аралагашский сельский округ
2
село Аралагаш
Территория, прилегающая к зданию сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
3
село Рублевка
Территория, прилегающая к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Иван Зенченко" (по согласованию)
Власовский сельский округ
4
село Власовка
Территория, прилегающая к магазину "ПерекрҰсток" (по согласованию)
Григорьевский сельский округ
5
село Трудовое
Территория, прилегающая к магазину "Алия" (по согласованию)
Ивановский сельский округ
6
село Ивановка
Территория, прилегающая к магазину "Меркурий" (по согласованию)
Киялинский сельский округ
7
село Киялы
Территория, прилегающая к зданию сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
8
село Киялы
Территория, прилегающая к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Киялинский элеватор" (по согласованию)
Лесной сельский округ
9
село Ленинское
Территория, прилегающая к магазину "Астана" (по согласованию)
10
село Дайындык
Территория, прилегающая к магазину товарищества с ограниченной ответственностью "Дайындык" (по согласованию)
Полтавский сельский округ
11
село Полтавка
Территория, прилегающая к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавское" (по согласованию)
Смирновский сельский округ
12
село Смирново
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
13
село Смирново
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккайынская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Смирново
Территория, прилегающая к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад Балапан" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Токушинский сельский округ
15
село Токуши
Территория, прилегающая к магазину "Кулинария" (по согласованию)
16
село Камышлово
Территория, прилегающая к магазину "Омарова" (по согласованию)
17
село Тюменка
Территория, прилегающая к магазину "Медведев" (по согласованию)
сельский округ Шагалалы
18
село Шагалалы
Территория, прилегающая к зданию "Чаглинская врачебная амбулатория" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккайынская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
19
село Степное
Территория, прилегающая к магазину "Степной дворик" (по согласованию)
Черкасский сельский округ
20
село Черкасское
Территория, прилегающая к магазину "Береке" (по согласованию)
21
село Добровольское
Территория, прилегающая к магазину "Рыбка" (по согласованию)