О внесении изменений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 4 мая 2026 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1539) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению изменить наименования центров избирательных участков №428, 429, 478 согласно приложению 1 к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению изменить границы избирательных участков № 425, 426, 427, 430, 436, 442, 443, 445, 447, 462, 463, 478, 521, 522, 523, 645 согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Акежанов
СОГЛАСОВАНО:
Территориальная избирательная комиссии
города Алматы А. Калыкова
Приложение 1 к решению
акима Турксибского района
города Алматы
№ __ от "__" _______ 2026 года
Избирательный участок № 428 (Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №115", микрорайон Алтай-1, дом 28);
Избирательный участок № 429 (Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №142", микрорайон Жулдыз-1, дом 20);
Избирательный участок № 478 (Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №20", микрорайон Жулдыз-1, дом 5В);
Приложение 2 к решению
акима Турксибского района
города Алматы
№ __ от "__" _______ 2026 года
Избирательный участок №425
Центр: город Алматы, улица Огарева, 6.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №44".
В границах: от улицы Бухтарминской по улице Беимбета Майлина на северо-восток (юго-восточная сторона) до восточной границы территории Аэропорта; по границе территории Аэропорта, по северной границе территории микрорайона Нуршашкан до улицы Боктерги микрорайона Нуршашкан; по улице Боктерги микрорайона Нуршашкан на юг (западная сторона) до улицы Ныгмет микрорайона Нуршашкан; от улицы Ныгмет микрорайона Нуршашкан на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминской на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Беимбета Майлина.
Избирательный участок №426
Центр: город Алматы, улица Огарева, 6.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №44".

Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1539 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы №428, 429, 478 сайлау учаскелері орталықтарының атаулары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасындағы №425, 426, 427, 430, 436, 442, 443, 445, 447, 462, 463, 478, 521, 522, 523, 645 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2. "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Әкежанов
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясы А. Қалықова
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2026 жылғы "__" _______
№ __ шешіміне 1 қосымша
№ 428 сайлау учаскесі (Орталығы: "№115 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтай-1 шағынауданы, 28 үй);
№ 429 сайлау учаскесі (Орталығы: "№142 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұлдыз-1 шағынауданы, 20 үй);
№ 478 сайлау учаскесі (Орталығы: шаруашылық жүргізу құқығындағы "№20 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Жұлдыз-1 шағынауданы, 5В үй);
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2026 жылғы "__" _______
№ __ шешіміне 2 қосымша
№425 сайлау учаскесі
Орталығы: "№44 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Огарев көшесі, 6.
Шекарасы: Бұқтырма көшесінен Бейімбет Майлин көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әуежай аумағының шығыс шекарасына дейін; Әуежай аумағының шекарасы бойымен, Нұршашқан шағынауданы аумағының солтүстік шекарасы бойымен Нұршашқан шағынауданының Бөктергі көшесіне дейін; Нұршашқан шағынауданының Бөктергі көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Нұршашқан шағынауданының Нығмет көшесіне дейін; Нұршашқан шағынауданының Нығмет көшесінен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Бейімбет Майлин көшесіне дейін.
№426 сайлау учаскесі
Орталығы: "№44 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Огарев көшесі, 6.

В границах: от улицы Беимбета Майлина по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 20 улицы Бейбитшилик микрорайона Альмерек; по северной границе территории дома № 20 улицы Бейбитшилик микрорайона Альмерек на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на восток (южная сторона) до русла реки Котырбулак; по руслу реки Котырбулак на юг (западная сторона) до улицы Беимбета Майлина; по улице Бейимбета Майлина на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка.
Избирательный участок №427
Центр: город Алматы, микрорайон Алтай-1, 28.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №115 имени Д. Бабаева".
В границах: от улицы Монтажной по улице Наманганская на восток (южная сторона) до улицы Поддубного; по улице Поддубного на юг (западная сторона) до улицы Новокузнецкой; по улице Новокузнецкая на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Бейимбета Майлина; по улице Бейимбета Майлина на запад (северная сторона) до улицы Лавренева; по улице Лавренева на север вдоль восточной границы территории домов №26, 25, 25А, 24, 23, 22, 21 микрорайона Алтай-1 до южной границы территории дома №12 микрорайона Алтай-1; вдоль южной границы территории дома №12 микрорайона Алтай-1 на восток до западной границы территории дома №14 микрорайона Алтай-1; вдоль западной границы территории домов №14, №6 микрорайона Алтай-1 на север (восточная сторона) до улицы Наманганская; по улице Наманганской на восток (южная сторона) до улицы Монтажная.
Избирательный участок №430
Центр: город Алматы, микрорайон Алтай-1, 28.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №115 имени Д. Бабаева".
В границах: от улицы Лавренева по улице Бекмаханова на запад (северная сторона) до улицы Резвых; по улице Резвых на север (восточная сторона) до границы территории дома№1 улицы Наманганской; по улице Наманганская на восток (южная сторона) до западной границы территории дома №39 микрорайона Алтай-1; вдоль западной границы территории домов №39, №16, №13 микрорайона Алтай-1 на юг (западная сторона) до северной границы территории дома №10 микрорайона Алтай-1; вдоль северной границы территории домов №10, №11 микрорайона Алтай-1 на запад (северная сторона) до улицы Лавренева; по улице Лавренева на юг (западная сторона) включая границы территории домов №21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26 микрорайона Алтай-1 до улицы Бекмаханова.
Избирательный участок №436
Центр: город Алматы, микрорайон Жулдыз-1, 20.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №142".

Шекарасы: Бейімбет Майлин көшесінен Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әлмерек шағынауданы Бейбітшілік көшесіндегі №20 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Алмерек шағынауданы Бейбітшілік көшесіндегі №20 үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), одан әрі шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қотырбұлақ өзенінің арнасына дейін; Қотырбұлақ өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бейімбет Майлин көшесіне дейін; Бейімбет Майлин көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін.
№427 сайлау учаскесі
Орталығы: "Д. Бабаев атындағы №115 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Алтай-1 шағынауданы, 28 үй.
Шекарасы: Монтажная көшесінен Наманган көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Поддубный көшесіне дейін; Поддубный көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Новокузнецкая көшесіне дейін; Новокузнецкая көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бейімбет Майлин көшесіне дейін; Бейімбет Майлин көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Лавренев көшесіне дейін; Лавренев көшесімен солтүстікке қарай Алтай-1 шағынауданының №26, 25, 25А, 24, 23, 22, 21 үйлерінің аумағының шығыс шекарасы бойымен Алтай-1 шағынауданының №12 үйінің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Алтай-1 шағынауданының №12 үйінің аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай Алтай-1 шағынауданының №14 үйінің аумағының батыс шекарасына дейін; Алтай-1 шағынауданының №14 және №6 үйлерінің аумағының батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Наманган көшесіне дейін; Наманган көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Монтажная көшесіне дейін.
№430 сайлау учаскесі
Орталығы: "Д. Бабаев атындағы №115 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Алтай-1 шағынауданы, 28 үй.
Шекарасы: Лавренев көшесінен Бекмаханов көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Резвых көшесіне дейін; Резвых көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Наманган көшесіндегі №1 үй аумағының шекарасына дейін; Наманган көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Алтай-1 шағынауданының №39 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Алтай-1 шағынауданының №39, №16, №13 үйлерінің аумағының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алтай-1 шағынауданының №10 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Алтай-1 шағынауданының №10, №11 үйлерінің аумағының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Лавренев көшесіне дейін; Лавренев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы), Алтай-1 шағынауданының №21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26 үйлерінің аумақтарын қоса алғанда, Бекмаханов көшесіне дейін.
№436 сайлау учаскесі
Орталығы: "№142 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Жұлдыз-1 шағынауданы, 20 үй.

В границах: дома №№2Ж, 8Б, 8Г, 10А, 12А, 12В, 14А, 16А, 18А, 18Б, 20А, 20, 22А, 22, 24, 26, 31 улицы Дунентаева; дома №№28, 29, 30, 30А,31, 32, 33, 34, 35, 39А, 39Б, 39В, 39Г микрорайона Жулдыз-2.
Избирательный участок №442
Центр: город Алматы, улица Нурсая, 56.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №84".
В границах: от улицы Клары Цеткин по улице Земнухова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Апанасенко; по улице Апанасенко на север (восточная сторона) до русла реки Баскарасу; по руслу реки Баскарасу на юг (западная сторона) до южной границы территории дома №68 улицы Заветной; по южной границе территории дома №68 улицы Заветной на запад (северная сторона) до улицы Клары Цеткин; по улице Клары Цеткин на север (восточная сторона) до улицы Земнухова.
Избирательный участок №443
Центр: город Алматы, улица Волгоградская, 22/137.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №11".
В границах: от улицы Земнухова по улице Харьковской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова; по улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до улицы Бейсебаева; по улице Бейсебаева на юг (западная сторона) до улицы Нұрсая; по улице Нұрсая на восток (южная сторона) до улицы Волгоградской; по улице Волгоградской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова; по улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до русла реки Баскарасу; по руслу реки Баскарасу на юг (западная сторона) до улицы Кобикова; от улицы Кобикова по улице Апанасенко на юг (западная сторона) до улицы Земнухова; по улице Земнухова на запад (северная сторона) до улицы Харьковская.
Избирательный участок №445
Центр: город Алматы, улица Урицкого, 2А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №85".
В границах: от улицы Бейсебаева по улице Бекмаханова на запад (северная сторона) до улицы Шмидта; по улице Шмидта на север (восточная сторона) до южной границы территории дома №68 улицы Спасской; вдоль южной границы территории дома №68 улицы Спасской на восток (южная сторона ) до западной границы территории домов №67 улицы Спасской; по западной границе территории домов № 67 улицы Спасской на север (восточная сторона) до южной границы территории дома №86 улицы Спасской; по южной границе территории дома №86 улицы Спасской на запад (северная сторона) до русла реки Султанкарасу; по руслу реки Султанкарасу на север (восточная сторона) до русла реки Есентай; от русла реки Есентай на восток (южная сторона) до русла реки Баскарасу; по руслу реки Баскарасу на юг (западная сторона) до границы территории дома №148А улицы Бейсебаева; далее по улице Бейсебаева на юг (западная сторона) до улицы Бекмаханова.
Избирательный участок №447
Центр: город Алматы, улица Земнухова, 3/1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №24".
В границах: от улицы Тренева по улице Жансугурова, далее по Капчагайской трассе на север (восточная сторона) до южной границы территории микрорайона Кемел; по южной границе территории микрорайона Кемел вдоль русла реки Султанкарасу на восток (южная сторона) до северной границы территории дома № 86Б улицы Спасской; вдоль северной границы территории дома № 86Б улицы Спасской на восток (южная сторона) до улицы Спасской; по улице Спасской на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 64 улицы Спасской; вдоль южной границы территории дома № 64 улицы Спасской до улицы Шмидта; вдоль улицы Шмидта на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Нурсая; от улицы Нурсая по улице Орловской на юг (западная сторона) до улицы Земнухова; по улице Земнухова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Клары Цеткин; по улице Клары Цеткин на юг (западная сторона) до улицы Сортировочной; вдоль улицы Сортировочной на запад (северная сторона) до улицы Жансугурова.
Избирательный участок №462
Центр: город Алматы, улица Шемякина, 131.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский педагогический колледж №1".

Шекарасы: Дүнентаев көшесіндегі №№2Ж, 8Б, 8Г, 10А, 12А, 12В, 14А, 16А, 18А, 18Б, 20А, 20, 22А, 22, 24, 26, 31 үйлер; Жұлдыз-2 шағынауданы-ның №№28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 39А, 39Б, 39В, 39Г үйлері.
№442 сайлау учаскесі
Орталығы: "№84 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы, Нұрсая көшесі, 56.
Шекарасы: Клара Цеткин көшесінен Земнухов көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Апанасенко көшесіне дейін; Апанасенко көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Басқарасу өзенінің арнасына дейін; Басқарасу өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Заветная көшесіндегі №68 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Заветная көшесіндегі №68 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Клара Цеткин көшесіне дейін; Клара Цеткин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Земнухов көшесіне дейін.
№443 сайлау учаскесі
Орталығы: "№11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы, Волгоград көшесі, 22/137.
Шекарасы: Земнухов көшесінен Харьков көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін; Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бейсебаев көшесіне дейін; Бейсебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Нұрсая көшесіне дейін; Нұрсая көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Волгоград көшесіне дейін; Волгоград көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін; Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Басқарасу өзенінің арнасына дейін; Басқарасу өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Кобиков көшесіне дейін; Кобиков көшесінен Апанасенко көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Земнухов көшесіне дейін; Земнухов көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Харьков көшесіне дейін.
№447 сайлау учаскесі
Орталығы: шаруашылық жүргізу құқығындағы "№24 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Алматы қаласы, Земнухов көшесі, 3/1.
Шекарасы: Тренев көшесінен Жансүгіров көшесі бойымен, одан әрі Қапшағай тас жолы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кемел шағынауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Кемел шағынауданы аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Сұлтанқарасу өзенінің арнасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Спасская көшесіндегі №86Б үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Спасская көшесіндегі №86Б үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Спасская көшесіне дейін; Спасская көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Спасская көшесіндегі №64 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Спасская көшесіндегі №64 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Шмидт көшесіне дейін; Шмидт көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Нұрсая көшесіне дейін; Нұрсая көшесінен Орловская көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Земнухов көшесіне дейін; Земнухов көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Клара Цеткин көшесіне дейін; Клара Цеткин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сортировочная көшесіне дейін; Сортировочная көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін.
№462 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы гуманитарлық-педагогикалық колледжі №1" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Алматы қаласы, Шемякин көшесі, 131.

В границах: от проспекта Рыскулова по улице Шемякина на север (восточная сторона) до улицы Саранской; по улице Саранская на восток (южная сторона) до границы территории дома №55 улицы Айтыкова; по границе территории дома №55 улицы Айтыкова на север (восточная сторона) до улицы Саялы микрорайона Шуакты; по улице Саялы микрорайона Шуакты на восток (южная сторона) до русла реки Карасу-6; по руслу реки Карасу-6 на север (восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до улицы Шемякина.
Избирательный участок №463
Центр: город Алматы, улица ГҰте, 177.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №17".
В границах: от улицы Янки Купала по улице Герцена на север (восточная сторона) включая границы территории домов улицы Герцена до улицы Громова; по улице Громова на восток (южная сторона) до русла реки Левый Улькенкар асу; по руслу реки Левый Улькенкар асу на север (восточная сторона ) до улицы Енисейской; по улице Енисейской на восток (южная сторона) до улицы Федосеева; по улице Федосеева на юг (западная сторона) до северной границы территории дома №2А улицы Федосеева; по северной границе территории дома №2А улицы Федосеева на восток (южная сторона) до русла реки Карасу 7; по руслу реки Карасу 7 на юг (западная сторона) до границы территории дома №49 улицы Алимбаева Музафара микрорайона Жас Канат; вдоль границы территории дома №49 улицы Алимбаева Музафара микрорайона Жас Канат на восток (южная сторона) до улицы Баймагамбетова; по улице Баймагамбетова на юг (западная сторона) включая все дома улицы Баймагамбетова до улицы Саранской; по улице Саранской на запад (северная сторона) до улицы Шемякина; по улице Шемякина на север (восточная сторона) до улицы Янки Купала; по улице Янки Купала на запад (северная сторона) до улицы Герцена.
Избирательный участок №478
Центр: город Алматы, микрорайон Жулдыз-1, 20.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №142".
В границах: дома №№1А, 1, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17В, 18А, 19А, 19Б, 21А, 21, 23, 25, 25Б, 19, 26 микрорайон Жулдыз-1.
Избирательный участок №521
Центр: город Алматы, микрорайон "Альмерек", улица Шортанбай жырау, 72/2.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №195".

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Саран көшесіне дейін; Саран көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Айтыков көшесіндегі №55 үй аумағының шекарасына дейін; Айтыков көшесіндегі №55 үй аумағының шекарасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шуақты шағынауданының Саялы көшесіне дейін; Шуақты шағынауданының Саялы көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу-6 өзенінің арнасына дейін; Қарасу-6 өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякин көшесіне дейін.
№463 сайлау учаскесі
Орталығы: "№17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, ГҰте көшесі, 177.
Шекарасы: Янка Купала көшесінен Герцен көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Герцен көшесіндегі үйлер аумағының шекарасын қоса отырып Громов көшесіне дейін; Громов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Левый Улькенқарсу өзенінің арнасына дейін; Левый Улькенқарсу өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Енисей көшесіне дейін; Енисей көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Федосеев көшесіне дейін; Федосеев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Федосеев көшесіндегі №2А үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Федосеев көшесіндегі №2А үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу-7 өзенінің арнасына дейін; Қарасу-7 өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жас Қанат шағынауданы Алимбаев Мұзафар көшесіндегі №49 үй аумағының шекарасына дейін; Жас Қанат шағынауданы Алимбаев Мұзафар көшесіндегі №49 үй аумағының шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Баймағамбетов көшесіне дейін; Баймағамбетов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы), Баймағамбетов көшесінің барлық үйлерін қоса отырып Саран көшесіне дейін; Саран көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякин көшесіне дейін; Шемякин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Янка Купала көшесіне дейін; Янка Купала көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін.
№478 сайлау учаскесі
Орталығы: "№142 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Жұлдыз-1 шағынауданы, 20 үй.
Шекарасы: Жұлдыз-1 шағынауданының №№1А, 1, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17В, 18А, 19А, 19Б, 21А, 21, 23, 25, 25Б, 19, 26 үйлері.
№521 сайлау учаскесі
Орталығы: "№195 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы, Әлмерек" шағынауданы, Шортанбай жырау көшесі, 72/2.

В границах: от русла реки Малая Алматинка между границами домов №20 и №22 улицы Бейбитшилик микрорайона Альмерек на восток (северная сторона) до границы города; по границе города на север, далее на запад до русла реки Малая Алматина; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома №22 улицы Бейбитшилик микрорайона Альмерек
Избирательный участок №522
Центр: город Алматы, микрорайон "Жас Канат", 54/2.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №28".
В границах: от проспекта Рыскулова по западной границе территории микрорайона Кайрат по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до южной границы территории дома №1 улицы Сынтас микрорайона Кайрат; по южной границе территории дома №1 улицы Сынтас микрорайона Кайрат на восток (южная сторона) до улицы Акжамал микрорайона Кайрат; по улице Акжамал микрорайона Кайрат на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Жаяу Муса микрорайона Кайрат; по улице Жаяу Муса на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Нарбота микрорайона Кайрат; по улице Нарбота микрорайона Кайрат на восток (южная сторона) до восточной границы территории дома №46 улицы Белбулак микрорайона Кайрат; по восточной границе территории дома №46 улицы Белбулак микрорайона Кайрат на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Ханшайым микрорайона Кайрат; по улице Ханшайым микрорайона Кайрат на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Жарбулак включая границы территории домов №106, 108, 110, 112 улицы Белбулак микрорайона Кайрат; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до западной границы территории микрорайона Кайрат.
Избирательный участок №523
Центр: город Алматы, микрорайон "Нуршашкан", улица Досбол би, 31.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №203".
В границах: от улицы Боктерги микрорайона Нуршашкан по северной границе микрорайона Нуршашкан на северо-восток (юго-восточная сторона) до границы Талгарского района; по границе Талгарского района на юг (западная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Бухтарминской; по улице Бухтарминская на северо-запад (северо-восточная сторона) до границы территории дома №1 улицы Тайбагар микрорайона Нуршашкан; от границы территории дома №1 улицы Тайбагар микрорайона Нуршашкан на север (восточная сторона) до улицы Ныгмет микрорайона Нуршашкан; по улице Ныгмет микрорайона Нуршашкан на восток (южная сторона) до улицы Боктерги микрорайона Нуршашкан; по улице Боктерги микрорайона Нуршашкан на север (восточная сторона) до северной границы микрорайона Нуршашкан.
Избирательный участок №645
Центр: город Алматы, микрорайон "Кайрат", улица Байтума Турарова, 20/2.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №211".

Шекарасы: Әлмерек шағынауданының Бейбітшілік көшесіндегі №20 және №22 үйлер арасындағы Кіші Алматы өзенінің арнасынан шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасы бойымен солтүстікке, одан әрі батысқа қарай Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Альмерек шағынауданы Бейбітшілік көшесіндегі №22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін.
№522 сайлау учаскесі
Орталығы: шаруашылық жүргізу құқығындағы "№28 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Алматы қаласы, "Жас Қанат" шағынауданы, 54/2 үй.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Қайрат шағынауданы аумағының батыс шекарасы бойымен Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін, одан әрі өзен арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қайрат шағынауданы Сынтас көшесіндегі №1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Сынтас көшесіндегі №1 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайрат шағынауданы Ақжамал көшесіне дейін; Ақжамал көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Жаяу Мұса көшесіне дейін; Жаяу Мұса көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Нарбота көшесіне дейін; Нарбота көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайрат шағынауданы Белбұлақ көшесіндегі №46 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Белбұлақ көшесіндегі №46 үй аумағының шығыс шекарасы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Ханшайым көшесіне дейін; Ханшайым көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін, Қайрат шағынауданы Белбұлақ көшесіндегі №106, 108, 110, 112 үйлер аумағын қоса отырып; Жарбұлақ өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайрат шағынауданы аумағының батыс шекарасына дейін.
№523 сайлау учаскесі
Орталығы: "№203 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы, "Нұршашқан" шағынауданы, Досбол би көшесі, 31.
Шекарасы: Нұршашқан шағынауданы Бөктергі көшесінен Нұршашқан шағынауданының солтүстік шекарасы бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Талғар ауданының шекарасына дейін; Талғар ауданының шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Құлжа тракты жолына дейін; Құлжа тракты жолымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Нұршашқан шағынауданы Тайбағар көшесіндегі №1 үй аумағының шекарасына дейін; Тайбағар көшесіндегі №1 үй аумағының шекарасынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Нығмет көшесіне дейін; Нығмет көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бөктергі көшесіне дейін; Бөктергі көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Нұршашқан шағынауданының солтүстік шекарасына дейін.
№645 сайлау учаскесі
Орталығы: "№211 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, "Қайрат" шағынауданы, Байтума Тұраров көшесі, 20/2.

В границах: от проспекта Рыскулова по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до створа улицы Ханшайым микрорайона Кайрат; по улице Ханшайым микрорайона Кайрат на север (восточная сторона) до северной границы территории дома №46 улицы Белбулак микрорайона Кайрат исключая территории домов №106, 108, 110, 112 улицы Белбулак микрорайона Кайрат; по северной границе территории дома №46 улицы Белбулак микрорайона Кайрат на запад (северная сторона) до улицы Жаяу Муса микрорайона Кайрат; по улице Жаяу микрорайона Кайрат на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Коримдик микрорайона Кайрат; по улице Коримдик микрорайона Кайрат на восток (южная сторона) до улицы Тараз микрорайона Кайрат; по улице Тараз микрорайона Кайрат на юг (западная сторона) до русла реки Карасу-10; по руслу реки Карасу-10 на запад (северная сторона) до улицы Улке микрорайона Кайрат по улице Улке микрорайона Кайрат на юго-восток (юго-западная сторона) между границами домов №181 и №182 микрорайона Кайрат до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на юго-запад (северо-западная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до русла реки Жарбулак.

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Жарбұлақ өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қайрат шағынауданы Ханшайым көшесінің тұсына дейін; Ханшайым көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Белбұлақ көшесіндегі №46 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін (Белбұлақ көшесіндегі №106, 108, 110, 112 үйлер аумағын қоспағанда); Белбұлақ көшесіндегі №46 үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жаяу Мұса көшесіне дейін; Жаяу Мұса көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Көрімдік көшесіне дейін; Көрімдік көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тараз көшесіне дейін; Тараз көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қарасу-10 өзенінің арнасына дейін; Қарасу-10 өзенінің арнасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Үлке көшесіне дейін; Үлке көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы), Қайрат шағынауданының №181 және №182 үйлерінің арасы арқылы Құлжа тракты жолына дейін; Құлжа тракты жолымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін.