О внесении дополнения в постановление акимата города Алматы от 11 сентября 2025 года № 3/626 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление коммунальной инфраструктуры и жилищной инспекции города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 2 мая 2026 года № 2/321
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 11 сентября 2025 года № 3/626 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление коммунальной инфраструктуры и жилищной инспекции города Алматы" следующее дополнение:
в приложение 1:
пункт 14 дополнить подпунктом 67-1 следующего содержания:
"67-1) выступает заказчиком по реконструкции и ремонту объектов коммунальной собственности города Алматы.".
2. Управлению коммунальной инфраструктуры и жилищной инспекции города Алматы принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды

Алматы қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 3/626 "Алматы қаласының Коммуналдық инфрақұрылым және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 18 мамырдағы № 2/321 қаулысы
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 3/626 "Алматы қаласының Коммуналдық инфрақұрылым және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін: 1-қосымшада:
14-тармақ мынадай мазмұндағы 67-1) тармақшамен толықтырылсын: "67-1) Алматы қаласының коммуналдық меншік объектілерін реконструкциялау және жөндеу бойынша тапсырыс беруші болып табылады.".
2. Алматы қаласы Коммуналдық инфрақұрылым және тұрғын үй инспекциясы басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды