О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 154/52 "О Щербактинском районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 13 апреля 2026 года № 174/59
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Щербактинский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области "О Щербактинском районном бюджете на 2026 – 2028 годы" от 17 декабря 2025 года № 154/52 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 218798) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6254339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1177861 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 58630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1331 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5016517 тысяч тенге;
2) затраты – 4637720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12230 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1703836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1604389 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1604389 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2026 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
1051854 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 154/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 174/59 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Павлодар обласы Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар обласы Шарбақты аудандық мәслихатының "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 154/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 218798 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6254339 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1177861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1331 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5016517 мың теңге;
2) шығындар – 4637720 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12230 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1703836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1604389 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1604389 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық бюджетте 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
1051854 мың теңге – автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.